Nohou proti zdi. Tom Cruise si při natáčení Mission Impossible zlomil kotník, zachytil to i trailer

Kultura Kultura
6. 2. 2018 7:30
"Prostě jsem se snažil chytit kolegu Henryho Cavilla, měl jsem zavadit o zeď a pak se přes ni dostat, bohužel jsem ale do té zdi narazil nohou,” popisuje herec Tom Cruise, jak si během svého letního kaskadérského kousku při natáčení filmu Mission: Impossible - Fallout přivodil zlomeninu kotníku. Věděl, že s nohou nebude něco v pořádku, a tak scénu, která podle scénáře opravdu měla být "nezvládnutá", dokončil. Pak se nechal odvézt do nemocnice a natáčení muselo být posunuto o devět týdnů. Šestý díl akční série, v níž hrají i Rebecca Fergusonová či Alec Baldwin, začnou česká kina promítat v srpnu. První trailer zachycuje i onu scénu se zdí.
Trailer k filmu Mission Impossible - Fallout | Video: CinemArt
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Bavorský premiér Söder uhájil předsednictví v CSU

Kongres německé vládní strany, bavorské Křesťanskosociální unie (CSU) v pátek zvolil do čela uskupení opět Markuse Södera. Dvaapadesátiletý politik, který je od loňska také bavorským premiérem, dostal 91,3 procenta hlasů delegátů, tedy ještě více než při lednovém prvním zvolení do čela strany.

Söder byl zvolen předsedou CSU poprvé 19. ledna, kdy dostal 87,4 procenta hlasů. Tehdy nahradil o 17 let staršího Horsta Seehofera, který ho po deseti letech v čele strany sám navrhl jako svého nástupce. Už loni v březnu Söder vystřídal Seehofera také ve funkci bavorského ministerského předsedy. Sedmdesátiletý Seehofer je teď německým ministrem vnitra a v roce 2021 hodlá odejít do politického důchodu.

Aktualizováno před 1 hodinou

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku na několik hodin uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Dopravní nehoda dvou kamionů u Ostrovačic na Brněnsku dnes zhruba na čtyři hodiny uzavřela dálnici D1 ve směru z Prahy na Brno. Kolize se obešla bez zranění, vyplývá z informací jihomoravské policie a hasičů. Před 10:00 se podařilo obnovit provoz jedním pruhem, oznámilo Ředitelství silnic a dálnic. Do té doby byla D1 neprůjezdná mezi sjezdem 178 u Ostrovačic a exitem 182 u Kývalky. Až zhruba do 18:00 ale v místě pokračovaly odklízecí práce.

Zdroj: ČTK
Další zprávy