První trailer z nové bondovky je venku. Padoucha hraje Rami Malek

Tvůrci nejnovější bondovky Není čas zemřít zveřejnili první oficiální trailer. V pořadí 25. filmu s Jamesem Bondem hrají Rami Malek nebo Ralph Fiennes. Vedle Daniela Craiga a dalších postav se představí také herečka Lashana Lynchová, která byla mylně označována za Bondova nástupce. Ve skutečnosti se z ní stane další agent 007. V českých kinech bude mít snímek premiéru 8. dubna 2020.
Trailer Není čas zemřít | Video: Forum Film
 

Právě se děje

před 42 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy