Nenechte si ujít vyvrcholení, hlásá video k erotickým 50 odstínům svobody. Do kin jdou v únoru

mad
10. 11. 2017 10:49
Nejnovější trailer filmu Padesát odstínů svobody, posledního dílu trilogie, z níž známe díly o šedi a temnotě, ukazuje šťastný manželský život milionáře Christiana Greye (Jamie Dornan) a Anastasie (Dakota Johnsonová). Idylku však naruší postava jménem Jack, která začne nevěstu pronásledovat. Na obtíž jsou také bývalé milenky elegantního boháče. Snímek opět slibuje erotické scény, exotické lokace a vypracované břišní svalstvo hlavního hrdiny. Film vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy E. L. Jamesové, která je ve světě bestsellerem. Padesát odstínů svobody dorazí do českých kin 8. února příštího roku.
Trailer k filmu Padesát odstínů svobody | Video: CinemArt
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkou a náledím

Horská služba Krkonoše varuje před náledím a ledovkou. Hlavně na hřebenech hor komplikuje pohyb místy vyfoukaný zledovatělý terén, který se střídá s navátým novým sněhem. Na hřebenech Krkonoš je nejčastěji 40 až 110 centimetrů sněhu a nadále platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti.

U hřebenové Luční boudy v nadmořské výšce 1415 metrů bylo ráno zataženo, 12 stupňů pod nulou. Ještě mrazivěji bylo na Sněžce, kde podle polské horské služby teplota ráno klesla na minus 13,8 stupně Celsia, pocitová teplota kvůli silnému větru byla téměř 22 stupňů pod nulou. Vítr dosahoval rychlosti přes 50 km/h. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy