Nenechte si ujít vyvrcholení, hlásá video k erotickým 50 odstínům svobody. Do kin jdou v únoru

mad
10. 11. 2017 10:49
Nejnovější trailer filmu Padesát odstínů svobody, posledního dílu trilogie, z níž známe díly o šedi a temnotě, ukazuje šťastný manželský život milionáře Christiana Greye (Jamie Dornan) a Anastasie (Dakota Johnsonová). Idylku však naruší postava jménem Jack, která začne nevěstu pronásledovat. Na obtíž jsou také bývalé milenky elegantního boháče. Snímek opět slibuje erotické scény, exotické lokace a vypracované břišní svalstvo hlavního hrdiny. Film vznikl podle stejnojmenné knižní předlohy E. L. Jamesové, která je ve světě bestsellerem. Padesát odstínů svobody dorazí do českých kin 8. února příštího roku.
Trailer k filmu Padesát odstínů svobody | Video: CinemArt
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Čtyři Ázerbájdžánci zahynuli při výbuchu miny

Čtyři ázerbájdžánští civilisté přišli o život poté, co pod jejich automobilem explodovala protitanková mina v oblasti, kterou nedávno dobyla ázerbájdžánská vojska během šestitýdenní války s Arménií. Boje, které propukly 27. září, ukončila dohoda, dosažená v noci na 10. listopadu. O úmrtí civilistů informovala generální prokuratura v Baku, podle které pátý cestující ve voze vyvázl se zraněním. Výbuch zdůraznil nebezpečí, jakým Ázerbájdžánci čelí na tomto území. Minu nastražili arménští vojáci při svém odchodu z tohoto okresu, který spolu s dalšími šesti ázerbájdžánskými okresy po čtvrt století ovládali Arméni spolu s celým Náhorním Karabachem. 

Zdroj: ČTK
před 8 hodinami

Izraelci opět protestovali proti premiérovi

V izraelských městech se znovu konaly protesty proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, který čelí u soudu obžalobě z korupce. Izraelci proti němu protestují už 23 víkendů, dnes stejně jako v minulých případech jich několik tisíc přišlo před premiérovu rezidenci v Jeruzalémě. Další protesty se konaly v Tel Avivu, Caesareji, Holonu a v dalších městech. Cílem protestujících je přinutit Netanjahua k rezignaci. Kromě tří kauz, ve kterých už je souzen, chtějí demonstranti rozšířit jeho stíhání i o případ nákupu armádních ponorek. V této kauze byl Netanjahu vyslýchán, ale není obviněn. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy