Natočím Trainspotting 2, potvrdil režisér Danny Boyle. Obsadí i Ewana McGregora

mad
8. 9. 2015 16:38
Danny Boyle na zářijovém filmovém festivalu Telluride v Coloradu, kde měl premiéru jeho film Steve Jobs, potvrdil, že natočí Trainspotting 2, informoval web Deadline.O pokračování dnes již kultovního dramatu z roku 1996 se mluví již několik let. Podle Boyla natáčení dvojky začne brzy. Vrátí se také čtyři hlavní postavy v podání Ewana McGregora, Ewena Bremnera, Jonnyho Lee Millera a Roberta Carlyla. "Teď jde o to, abychom sladili diáře herců, což je komplikované, protože dva z nich teď hrají v amerických seriálech," vysvětlil Boyle. Scenáristou je stejně jako u jedničky John Hodge a scénář je podle Boyla "skvělý".
Ewan McGregor jako Renton ve filmu Trainspotting
Ewan McGregor jako Renton ve filmu Trainspotting | Foto: Miramax
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy