Natalie Portman se jako Jackie Kennedy vyrovnává se smrtí manžela

mad
Aktualizováno 10. 10. 2016 22:53
První ukázka z životopisného dramatu Jackie ukazuje, že snímek se zaměří na život Jackie Kennedy poté, co byl její manžel a americký prezident v květnu 1963 zastřelen. Režisérem filmu je Pablo Larraín, který točil doposud spíše umělečtější snímky uváděné na festivalech. Hlavní roli oblíbené první dámy ztvárnila Natalie Portman (Černá labuť). Snímek byl v září uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, kde si Portman vysloužila pochvalné recenze na svůj výkon. Podle ohlasů se jedná o zdařilé psychologické drama. Jackie dorazí do amerických kin 2. prosince, česká premiéra zatím nebyla stanovena.
Video:
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy