Natáčení Ligy spravedlnosti v Londýně končí. Aquaman děkuje kolegům a tajemně "mizí na sever"

mad
4. 10. 2016 14:00
Jason Momoa, který v Lize spravedlnosti hraje Aquamana, se rozloučil se štábem v Londýně. Na svém Instagramu zveřejnil fotografii z posilovny a napsal, že závěrečného večírku se nezúčastní, neboť se chystá "na sever". Podle některých spekulací to může znamenat, že se vrací do seriálu Hra o trůny.
Liga spravedlnosti
Liga spravedlnosti | Foto: Warner Bros.

Jason Momoa, který ve filmu Liga spravedlnosti ztvárňuje Aquamana, poděkoval na svém Instagramu kolegům za skvělé natáčení v Londýně a dodal, že se "chystá na sever".

Podle stránky The Hollywood Reporter to pro autory fanouškovské teorie ohledně Khala Droga může znamenat, že herec se vrátí do seriálu Hra o trůny, v němž jeho postava zemřela na konci první série. Spekulace o návratu do úspěšného seriálu zmiňuje i web Comicbook.

Stránka Movieweb však připomíná, že natáčení Ligy spravedlnosti potrvá ještě několik měsíců a štáb se má přesunout na Island. Autor článku píše, že ale není jisté, kdo se natáčení zúčastní. Spekuluje o tom, že se v zemi budou natáčet pasáže, v nichž Batman vyhledá Aquamana, což by znamenalo kromě Momoy i účast Bena Afflecka.

Momoa také na svém Instagramu zveřejnil fotku z posilovny a omluvil se, že nebude na závěrečném večírku, byť je milovník jídla a zábavy. "Bohužel se připravuju na sever. Pro ty, kteří tam budou. Nezklamu vás," napsal. A dodal: "Uvidíme se v pondělí, aquaman."

Ligu spravedlnosti (v originále Justice League) režíruje Zack Snyder, který má s komiksovými adaptacemi již několik zkušeností. Natočil např. 300: Bitva u Thermopyl (2006) nebo Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti (2016).

Tým superhrdinů tvoří Batman (Ben Affleck), Superman (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller), Aquaman (Jason Momoa) a Kyborg (Ray Fischer).

Liga spravedlnosti dorazí do českých kin 16. listopadu 2017.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Evropská komise chce investovat do obnovy unijních ekonomik 750 miliard eur

Evropská komise chce do obnovy unijních ekonomik zasažených koronavirovou krizí dát 750 miliard eur (20 bilionů Kč), jež si chce vypůjčit. Půl bilionu eur budou přímé platby, 250 miliard bude ve formě úvěrů.

Zdroj: ČTK
před 19 minutami

Strážníci získají nárok na odchodné, rozhodla Sněmovna

O nároku na odchodné strážníků ve středu rozhodla Sněmovna, která zároveň odmítla senátní úpravy podmínek odchodného i zmírnění požadavků na vzdělání strážníků. Poslaneckou předlohu, která také zpřesňuje část oprávnění a postupů strážníků, nyní dostane k podpisu prezident Miloš Zeman. Zpřísní navíc podmínky bezúhonnosti strážníků a přidá podporu a propagaci extremistických hnutí k důvodům, které vedou ke ztrátě spolehlivosti.

Na odchodné z obecních rozpočtů budou mít nárok strážníci ve věku nad 50 let, kteří vykonávali tuto práci nejméně 15 let a splnili by i další zákonné podmínky. Základní odchodné bude činit jeden měsíční plat. V závislosti na počtu odpracovaných let nad 15letou hranici by strážníci mohli získat až šestinásobek svého měsíčního platu. Podobně je odchodné upraveno u zdravotnických záchranářů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy