Přežije Čočkin? Skončí Eda s Dášou? Most jde do finále, připomeňte si ho v galerii

Návrat mafiána Romana v sedmé epizodě drasticky zamával veškerým děním.
Hrdinové Mostu! v prvním díle: Luděk čerstvě propuštěný za lajdáctví a rasistickou poznámku, exkomunikovaný alkoholický farář, hostinský plný předsudků Eda, podnikavý bývalý vrátný České televize Čočkin a dobrosrdečný popelář Franta.
Pravidelně se setkávají v Edově hospodě Severka, na jejíž černé listině je "čtvrtina Mostu plus kompletní Chanov". Franta má výjimku, "je domestikovanej", jak sám říká.
Pořád ale kvůli barvě pleti musí "držet úhel", opakuje mu hostinský. "Seš tady jenom jako očkování," usazuje ho Eda. "Můžu sem, protože jedinej nepiju na sekyru," odsekne Franta.
"Čočkin jednou vydělá peníze a stane se starostou Mostu," prorokuje v prvním díle farář.
Foto: Michaela Buchtová, Česká televize
Kultura Kultura
23. 2. 2019 14:10
Netradičně až od 21.45 hodin odvysílá Česká televize toto pondělí poslední díl seriálu Most!, z něhož se stal hit sledovaný ve všech koutech republiky. Velká obrázková galerie připomíná, co se postavám dosud přihodilo a které otázky musí vyřešit závěrečná epizoda.
 

Právě se děje

před 9 minutami

V centru Minsku se upálil člověk, motiv jeho činu zatím není znám

Na Náměstí nezávislosti v Minsku před budovou vlády se upálil člověk. Záběry zveřejnil zpravodajský portál tut.by. Zatím není znám motiv činu, muž podle prvních zpráv zemřel.

Zdroj: Zahraničí
před 21 minutami

Opoziční ODS, KDU-ČSL a TOP 09 budou usilovat o zřízení sněmovní vyšetřovací komise k havárii na Bečvě. Pokud neuspějí, založí expertní tým.

Zdroj: ČTK
Další zprávy