Nadržený Méďa 2 shání dárce spermatu. Pomůže Mark Wahlberg

mad
28. 4. 2015 17:48
Podívejte se na další trailer ke komedii Méďa 2 s oplzlým plyšákem a Markem Wahlbergem v hlavních rolích.
Trailer k filmu Méďa 2 | Video:

Praha – Přisprostlý chlupáč Ted v komedii Méďa prošel českými kiny v roce 2012. Snímek s omezenou přístupností (R) celosvětově utržil téměř 550 milionů dolarů, rozpočet byl přitom 50 milionů. Studio Universal nyní zveřejnilo další trailer z chystaného pokračování.

Necenzurovaná upoutávka používá záběry již z prvního traileru z ledna, přidává však i nové. Méďa 2 bude vyprávět o svatbě Teda (s hlasem Setha MacFarlanea) s jeho přítelkyní Tami-Lynn (Jessica Barth) z prvního dílu. Rozhodnou se, že si pořídí potomka. Ted ovšem potřebuje dárce spermatu, a tak požádá svého nejlepšího kamaráda Johna (Mark Wahlberg) o pomoc.

Umělé oplodnění jim ovšem stát povolí jen tehdy, když mluvící medvídek dokáže u soudu, že je osobou. Právní asistenci jim poskytne Samantha (Amanda Seyfriend). V další roli se objeví Morgan Freeman.

Jednička u diváků zabodovala vulgárním humorem, který se točil okolo sexu, vylučování nebo drog. Režírovat bude opět Seth MacFarlane, který je i spoluautorem scénáře.

Česká premiéra se odehraje 2. července 2015.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy