Nadržený Méďa 2 shání dárce spermatu. Pomůže Mark Wahlberg

mad
28. 4. 2015 17:48
Podívejte se na další trailer ke komedii Méďa 2 s oplzlým plyšákem a Markem Wahlbergem v hlavních rolích.
Trailer k filmu Méďa 2 | Video:

Praha – Přisprostlý chlupáč Ted v komedii Méďa prošel českými kiny v roce 2012. Snímek s omezenou přístupností (R) celosvětově utržil téměř 550 milionů dolarů, rozpočet byl přitom 50 milionů. Studio Universal nyní zveřejnilo další trailer z chystaného pokračování.

Necenzurovaná upoutávka používá záběry již z prvního traileru z ledna, přidává však i nové. Méďa 2 bude vyprávět o svatbě Teda (s hlasem Setha MacFarlanea) s jeho přítelkyní Tami-Lynn (Jessica Barth) z prvního dílu. Rozhodnou se, že si pořídí potomka. Ted ovšem potřebuje dárce spermatu, a tak požádá svého nejlepšího kamaráda Johna (Mark Wahlberg) o pomoc.

Umělé oplodnění jim ovšem stát povolí jen tehdy, když mluvící medvídek dokáže u soudu, že je osobou. Právní asistenci jim poskytne Samantha (Amanda Seyfriend). V další roli se objeví Morgan Freeman.

Jednička u diváků zabodovala vulgárním humorem, který se točil okolo sexu, vylučování nebo drog. Režírovat bude opět Seth MacFarlane, který je i spoluautorem scénáře.

Česká premiéra se odehraje 2. července 2015.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy