Nadržený Méďa 2 shání dárce spermatu. Pomůže Mark Wahlberg

mad
28. 4. 2015 17:48
Podívejte se na další trailer ke komedii Méďa 2 s oplzlým plyšákem a Markem Wahlbergem v hlavních rolích.
Trailer k filmu Méďa 2 | Video:

Praha – Přisprostlý chlupáč Ted v komedii Méďa prošel českými kiny v roce 2012. Snímek s omezenou přístupností (R) celosvětově utržil téměř 550 milionů dolarů, rozpočet byl přitom 50 milionů. Studio Universal nyní zveřejnilo další trailer z chystaného pokračování.

Necenzurovaná upoutávka používá záběry již z prvního traileru z ledna, přidává však i nové. Méďa 2 bude vyprávět o svatbě Teda (s hlasem Setha MacFarlanea) s jeho přítelkyní Tami-Lynn (Jessica Barth) z prvního dílu. Rozhodnou se, že si pořídí potomka. Ted ovšem potřebuje dárce spermatu, a tak požádá svého nejlepšího kamaráda Johna (Mark Wahlberg) o pomoc.

Umělé oplodnění jim ovšem stát povolí jen tehdy, když mluvící medvídek dokáže u soudu, že je osobou. Právní asistenci jim poskytne Samantha (Amanda Seyfriend). V další roli se objeví Morgan Freeman.

Jednička u diváků zabodovala vulgárním humorem, který se točil okolo sexu, vylučování nebo drog. Režírovat bude opět Seth MacFarlane, který je i spoluautorem scénáře.

Česká premiéra se odehraje 2. července 2015.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Boeing vyplatí odškodné rodinám obětí dvou nehod stroje 737 MAX

Americký výrobce letecké techniky Boeing odškodní rodiny 346 lidí, kteří zahynuli při haváriích dvou letadel typu 737 MAX v Etiopii a Indonésii. Poškozeným vyplatí 144 500 dolarů (3,4 milionu korun), uvedla dnes společnost v prohlášení.

Padesátimilionový fond, který vznikl letos v červenci a z něhož chce Boeing pozůstalé vyplatit, začne okamžitě přijímat žádosti od pozůstalých. Částka bude uvolněna nezávisle na žalobách, kterým firma kvůli haváriím čelí. Odškodnění si rodiny mohou nárokovat do konce listopadu.

Letecká společnost také v červenci prohlásila, že hodlá vyhradit dalších 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun) na podporu vzdělávání a hospodářství v obou zemích, kde k nehodám došlo.

Boeing 737 MAX 8 letecké společnosti Ethiopian Airlines spadl letos v březnu šest minut po startu z letiště zhruba 60 kilometrů od etiopské metropole Addis Abeba. Při nehodě zemřelo všech 157 lidí na palubě. Oběťmi byli lidé z 35 zemí, včetně čtyř Slováků.

Stejný stroj měl nehodu už loni v říjnu, kdy se letadlo nízkonákladové společnosti Lion Air se 189 lidmi na palubě zřítilo po startu z letiště v Jakartě. Ani tehdy neštěstí nikdo nepřežil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy