Takhle budou vypadat nové Star Wars. Trailer ukazuje, že Luke Skywalker stále vládne Sílou

mad
18. 4. 2017 9:27
Studio Disney zveřejnilo první ukázku k filmu Star Wars, jehož podtitul zní Poslední z Jediů. V dvouminutovém videu se ukáže Luke Skywalker (Mark Hamill), kterého na odlehlé planetě vyhledá Rey (Daisy Ridleyová). Teaser nabízí i několik záběrů z akčních scén či utíkajícího pilota Poa Damerona (Oscar Isaac) a jeho droida BB-8 nebo zjizveného Kyla Rena (Adam Driver), kterého v předchozím díle Rey zranila. Vrátí se i generálka Leia Organa v podání již zesnulé Carrie Fisherové, neboť herečka stihla potřebné scény natočit. Osmý díl zrežíroval Rian Johnson, který za sebou má například sci-fi Looper (2012). Star Wars dorazí do českých kin 14. prosince.
Rey se učí moci Síly | Video: Falcon
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy