Fila: Uvázli v nejhorším snu. Přišli o dítě, jejich zotavování se změnilo v horor

Kamil Fila Kamil Fila
2. 7. 2019 16:44
Za horor v čisté podobě označuje kritik Kamil Fila snímek nazvaný Koko-di koko-da, který natočil dánský režisér Johannes Nyholm a nyní ho promítá Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Název filmu vychází z dětské říkanky. Vypráví o rodičích, kteří se v přírodě chtěli vyrovnat s traumatem ze ztráty potomka, avšak jejich výlet se změní v noční můru. Snímek Koko-di koko-da bude ve Varech uveden ještě ve čtvrtek 4. července v 16 hodin v Kinosálu Národní dům.
Kamil Fila recenzuje hororový film Koko-di koko-da. | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 6 minutami

Temelín odstavil po bouři II. blok, proti plánu o týden dřív

Jaderná elektrárna Temelín odstavila v noci na dnešek kvůli následkům bouře II. blok. Spadly stožáry, jež patří firmě ČEPS, která zajišťuje provoz přenosové soustavy. Dvouměsíční odstávka bloku tak začala proti plánu o týden dřív. Ve čtvrtek to řekl temelínský mluvčí Marek Sviták. Po nočních bouřkách je v kraji kvůli poruchám na linkách vysokého napětí bez elektřiny 10 000 domácností, jimž dodává energii E.ON.

před 7 minutami

Náměstek ministra zdravotnictví Vajdák na vlastní žádost končí

Politický náměstek ministra zdravotnictví Vlastimil Vajdák na vlastní žádost končí ke konci červnu ve funkci, vrátí se na post ředitele Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně, uvedl ve čtvrtek Deník N. S ministerstvem bude dál spolupracovat na projektu Českého onkologického institutu, který prosazuje premiér Andrej Babiš (ANO).

Zdroj: ČTK
Další zprávy