Fila: Je to blábol. Scenáristé Důvěrného nepřítele asi dostali snowboardem přes hlavu

Kamil Fila Kamil Fila
2. 9. 2018 20:15
Je to typ filmu, u kterého nepotřebujete moc dobře rozumět počítačům, abyste viděli, že se jedná o strašný blábol a vůbec nedává smysl, říká filmový kritik Kamil Fila o novém českém snímku nazvaném Důvěrný nepřítel. Scenáristé podle Fily mají inteligenci snowboarďáka, nebo někoho, kdo dostal snowboardem přes hlavu.
Film Důvěrný nepřítel promítají kina od uplynulého čtvrtku. | Video: Kamil Fila, Tomáš Cetkovský, Ivan Štibrányi
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy