reklama
 
 

Jurský svět vydělal miliardy, pokračování bude v roce 2018

24. 7. 2015 10:29
Jurský svět je třetím nejvýdělečnějším filmem historie, produkční společnost proto připraví během tří let jeho pokračování.

Los Angeles – Letošní nejvýdělečnější film se dočká pokračování za tři roky. Oznámila to produkční společnost Universal Pictures, podle níž se na dalším díle dinosauří série opět budou podílet herci i režisér aktuálního kasovního trháku.

Na plátně se při premiéře v červnu 2018 znovu objeví představitelé hlavních rolí Chris Pratt a Bryce Dallasová Howardová, kteří minulý měsíc dopomohli Jurskému světu, aby se s tržbami 511,8 milionu dolarů (téměř 12,5 miliardy korun) stal historicky nejvíce vydělávajícím filmem za první víkend od premiéry. Před ním podle agentury Reuters zůstávají, co se celkových tržeb týče pouze divácké hity Jamese Camerona Titanic a Avatar.

Název filmu, jehož režii bude mít opět na starosti Colin Trevorrow, zatím společnost neoznámila. Jasné je naopak to, že jeho výkonným producentem bude znovu Steven Spielberg, který režíroval první dva díly úspěšné sci-fi série Jurský park v 90. letech.

autor: ČTK | 24. 7. 2015 10:29

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama