Johnny Depp si zahraje v pokračování předpotterovských Fantastických zvířat

mad
2. 11. 2016 16:17
Johnny Depp ztvární jednu z postav v druhém díle filmové ságy Fantastická zvířata a kde je najít, informoval server Deadline. Filmy vycházejí ze stejnojmenné knižní předlohy J. K. Rowlingové, která je autorkou světoznámé fantasy ságy o Harrym Potterovi. Příběh se odehrává v New Yorku 70 let před jeho narozením. Hlavní postavou je zoolog Mlok Scamander (Eddie Redmayne). Koho přesně Depp ztvární, zatím není známo. První i druhý díl režíruje David Yates, který točil poslední čtyři filmové příběhy Harryho Pottera. Snímek Fantastická zvířata a kde je najít má českou premiéru 17. listopadu. Dvojka se začne natáčet začátkem příštího roku.
Depp ve filmu Transcendence.
Depp ve filmu Transcendence. | Foto: Bontonfilm
 

Právě se děje

před 26 minutami

Výbor americké Sněmovny reprezentantů doporučil ústavní žalobu na Trumpa

Právní výbor Sněmovny reprezentantů amerického Kongresu doporučil sněmovnímu plénu schválit ústavní žalobu na prezidenta Donalda Trumpa. Výbor, který ovládají opoziční demokraté, shledal šéfa Bílého domu vinným z obstrukcí vůči Kongresu a ze zneužití moci ve snaze přinutit cizí mocnost ke vměšování do amerických prezidentských voleb.

Plénum Sněmovny reprezentantů by mělo o impeachmentu hlasovat příští týden. V lednu definitivně rozhodne Senát, který ale ovládají Trumpovi republikáni. Prezident jakékoli obvinění popírá a tvrdí, že žaloba je politické divadlo a hon na čarodějnice.

Zdroj: ČTK
Další zprávy