Johnny Depp si zahraje v pokračování předpotterovských Fantastických zvířat

mad
2. 11. 2016 16:17
Johnny Depp ztvární jednu z postav v druhém díle filmové ságy Fantastická zvířata a kde je najít, informoval server Deadline. Filmy vycházejí ze stejnojmenné knižní předlohy J. K. Rowlingové, která je autorkou světoznámé fantasy ságy o Harrym Potterovi. Příběh se odehrává v New Yorku 70 let před jeho narozením. Hlavní postavou je zoolog Mlok Scamander (Eddie Redmayne). Koho přesně Depp ztvární, zatím není známo. První i druhý díl režíruje David Yates, který točil poslední čtyři filmové příběhy Harryho Pottera. Snímek Fantastická zvířata a kde je najít má českou premiéru 17. listopadu. Dvojka se začne natáčet začátkem příštího roku.
Depp ve filmu Transcendence.
Depp ve filmu Transcendence. | Foto: Bontonfilm
 

Právě se děje

před 45 minutami

Kvalifikací v Ruce prošla trojice českých skokanů. Sakala spadl

Trojnásobné zastoupení budou mít čeští skokani na lyžích v druhém závodu sezony Světového poháru ve finské Ruce. Po neúspěšné kvalifikaci minulý týden ve Wisle si dnes na severu Evropy postup do závodu zajistili Čestmír Kožíšek, Viktor Polášek a Vojtěch Štursa.

Kožíšek obsadil výkonem 112,5 metru 20. místo, Polášek doletěl o půl metru dál, bodově mu to ale stačilo na umístění o sedm příček níž. Štursa proklouzl do postupové padesátky s výkonem 96,5 m jako poslední. Neuspěl Filip Sakala, který neustál doskok a po pádu skončil šedesátý.

Kvalifikaci ovládl Polák Dawid Kubacki, jenž výkonem 135,5 metru předvedl nejdelší skok dne. Vítěz úvodního závodu SP ve Wisle Němec Markus Eisenbichler byl šestý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy