reklama
 
 

Johnny Depp je nejpřeplácenějším hercem Hollywoodu. Producentům vydělá pouze 20 centů na dolar

23. 12. 2015 8:25
Nejpřeplácenějším hollywoodským hercem je podle hodnocení magazínu Forbes Johnny Depp. Jeho poslední filmy vydělaly v porovnání s Deppovou gáží nejméně. V opačném žebříčku herců, kteří se producentům nejvíce vyplatí, je první Chris Evans.

Los Angeles – Časopis analyzoval výdělky posledních tří Deppových filmů, které na každý dolar (cca 25 korun) zaplacený herci vydělaly dolar a dvacet centů.

Johnny Depp v poslední době účinkuje v nepříliš úspěšných snímcích, například letošní komedie Mortdecai: Grandiozní případ podle magazínu skončila se ztrátou téměř 13 milionů dolarů. Deppovy gáže přitom nijak výrazně neklesají.

Druhým nejpřeplácenějším hercem je s relativně velkým odstupem Denzel Washington, jehož filmy vydělaly 6,5 dolaru na vyplacený dolar.
Na třetí příčce je vítěz tohoto pořadí z let 2009 a 2010 Will Ferrell, který filmovým společnostem vydělal 6,8 dolaru na dolar své mzdy.

Nejlepší investicí byly pro producenty naopak služby Chrise Evanse (Kapitán Amerika). Filmy tohoto představitele zejména akčních rolí vydělaly téměř 182 dolarů na dolar jdoucí do jeho kapsy. Další čtyři příčky patří herečkám: Mile Kunis, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow a Emmě Stone.

Forbes hodnotí tři nejnovější filmy s premiérou nejpozději v červnu, nepočítají se animované filmy nebo snímky, kde se hodnocený herec objeví jen v malé roli.

autor: ČTK | 23. 12. 2015 8:25

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama