Jason Statham se vrátí v pokračování trháku Rychle a zběsile

mad
25. 6. 2015 16:27
V osmém díle Rychle a zběsile bude opět hrát Vin Diesel, role záporáka byla svěřena Jasonovi Stathamovi. Premiéra bude na jaře 2017.
Jason Statham v Rychle a zběsile 7
Jason Statham v Rychle a zběsile 7 | Foto: Universal Pictures

PrahaRychle a zběsile 7 se stalo čtvrtým nejvýdělečnějším filmem historie a snímek celosvětově utržil přes 1,5 miliardy dolarů. Akční série s rychlými auty tak bude pokračovat, jak oznámilo studio Universal Pictures již dříve.

Jason Statham se poprvé krátce objevil na konci šestého dílu, v sedmém díle byla jeho postava Deckarda Shawa hlavním záporákem a snažila se pomstít svého bratra Owena (Luke Evans). Film skončil Shawovým zraněním a přesunem do speciální vazby CIA. V rozhovoru pro Access Hollywood herec řekl, že se vrátí. Tvůrci s ním počítají pro osmý díl a podle Stathama čekají diváky "skvělé věci".

Rychle a zběsile 8 zatím nemá režiséra, ale je jisté, že z herců se vrátí Vin Diesel a Dwayne Johnson. Osmý díl by se tentokrát mohl odehrávat v New Yorku, jak naznačil Vin Diesel na svém Instagramu skrze neoficiální plakát.

Premiéra Rychle a zběsile 8 je naplánována na 13. dubna 2017.

 

Právě se děje

před 17 minutami

V Ostravě vykolejila tramvaj po srážce s autem, dva lidé jsou zranění

Dva lidé v pátek utrpěli zranění při srážce tramvaje a osobního auta v Ostravě. Oba zranění byli v automobilu. Tramvaj po nehodě vykolejila, řekli mluvčí Dopravního podniku Ostrava Karolína Rycková a mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl. Policejní mluvčí Soňa Štětínská řekla, že řidič auta zřejmě tramvaji nedal přednost při odbočování. Policisté zjišťují okolnosti nehody a žádají svědky, aby se přihlásili. Zraněnými byli osmašedesátiletá žena a sedmačtyřicetiletý muž. "Žena utrpěla lehké zranění hlavy. Muž měl těžší zranění v oblasti zad a podezření na otřes mozku," řekl Humpl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy