James Bond je zpět, podívejte se na ukázku nové bondovky

Kultura Kultura
28. 3. 2015 11:27
Agent 007 se po třech letech vrací, podívejte se na první trailer z připravované bondovky Spectre.
Ukázka z filmu Spectre | Video: YouTube

Video – První ukázka z nové bondovky nazvané Spectre naznačuje, v jakém duchu se ponese čtyřiadvacáté filmové pokračování dobrodružství agenta Jamese Bonda. Toho již počtvrté ztvární Daniel Craig.

Film vzniká pod režijním vedením Sama Mendese, který natočil před třemi roky zatím poslední bondovku Skyfall. Ta celosvětově vydělala přes miliardu dolarů.

Ve Spectre ztvární hlavního záporáka dvojnásobný oscarový vítěz Christoph Waltz, role bondgirls se zhostí herečky Monica Bellucci and Lea Seydoux. Česká premiéra proběhne začátkem letošního listopadu, zatím se podívejte na vůbec první trailer k filmu. 

 

Právě se děje

před 5 minutami

V bavorských Alpách našli záchranáři mrtvého Čecha

Pátrací oddíly horské služby, policie a hasičů našly dnes dopoledne v bavorských Alpách v okrese Garmisch-Partenkirchen mrtvého 51letého českého horolezce, který byl od neděle nezvěstný. Informovala o tom dnes podle agentury DPA policie. Tělo záchranáři našli mezi vrcholy Klammspitze a Brunnenkopf v nadmořské výšce 1550 metrů.

Policie dostala v noci z neděle na pondělí hlášení, že se český horolezec nevrátil z túry. Na pátrání se kvůli komplikovanému terénu kromě horských záchranářů podílel i hasičský dron a dva policejní vrtulníky. Dohromady se do pátrání zapojilo 23 mužů.

Policie zatím neví, jak horolezec zahynul, a nyní případ vyšetřuje. Muž nebyl k zastižení na telefonu od nedělních 15:45. Svůj osobní automobil nechal zaparkovaný v lokalitě Sägertal.

Další zprávy