Hugh Jackman se loučí s Wolverinem. Holí si kotlety a fanoušci pláčou

Marie Dostálová
24. 8. 2016 8:49
Hugh Jackman v Novém Mexiku dotočil třetí díl Wolverina a s rolí mutanta se po 16 letech loučí. Herec zveřejnil na svém Twitteru video, jak si holí kotlety, které coby Wolverine měl.
Foto: 20th Century Fox

Hugh Jackman ztvárnil mutanta Wolverina celkem v devíti filmech z x-menovského univerza. Nyní se s rolí loučí a zveřejnil na svém twitterovém účtu, jak si holí kotlety, které byly s jeho postavou vždy spojeny.

Loni v březnu herec oznámil, že se naposledy v roli mutanta objeví ve Wolverinovi 3, jehož natáčení v Novém Mexiku právě skončilo, píše web Collider. Film, jehož přesný název zatím nebyl zveřejněn, režíruje James Mangold (3:10 vlak do Yumy, Identita).

Video s 11 tisíci "lajky" fanoušci nešťastně komentují a píší, že jim bude postava velmi scházet. Herec video doprovodil komentářem "Moje žena bude mít velkou radost" s hashtagem "Sbohem, kotlety".

Herec za roli nikdy nezískal žádné prestižní ocenění, ale mezi fanoušky byl velice oblíbeným, což bylo také jedním z důvodů, proč studio Fox posvětilo, aby měl Wolverine vlastní sérii.

Web Screenrant píše, že třetí díl Wolverina se bude odehrávat v budoucnosti, v níž bude mutant spolupracovat s profesorem X (Patrick Stewart). Kdo bude jeho protivníkem, tvůrci zatím neoznámili. 

Jackman si poprvé slavnou komiksovou postavu zahrál v roce 2000, kdy Bryan Singer zrežíroval film X-Men. Následovala pokračování X-Men 2 a X-Men: Poslední vzdor. Poté dostal vlastní sérii se dvěma filmy. 

Objevil se i ve snímcích X-Men: První třída, v pokračování s podtitulem Budoucí minulost byla jeho postava jednou z hlavních a v nejnovějším díle X-Men: Apokalypsa měl pouze kratší scénu coby mutant s adamantiovými drápy.

Wolverine 3 dorazí do kin v březnu 2017.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Síť Vodafone v Česku postihl výpadek, služby už jsou ale obnoveny

Síť Vodafone v Česku ve čtvrtek odpoledne postihl výpadek služeb. Podle vyjádření Vodafonu na Twitteru se už ale podařilo služby obnovit. Výpadek se týkal hovorů, mobilních dat, pevné sítě i televize. Na problémy upozornil server iDNES.cz. Kterých regionů a kolika zákazníků se výpadek dotkl, operátor ani několik hodin od začátku problémů neupřesnil.

Zdroj: ČTK
před 46 minutami

Hospodářská komora: Povinný prodej českých potravin je protiprávní

Povinný podíl až 85 procent českých potravin v obchodech, navrhovaný některými poslanci, odporuje podle Hospodářské komory ČR evropskému právu. Proti návrhu se staví také Svaz obchodu a cestovního ruchu, podle kterého by to vedlo ke zdražování a snížení kvality zboží. Sněmovna se bude možná novelou zákona o potravinách zabývat v příštích dnech ve třetím čtení. Sněmovní zemědělský výbor ale již dříve doporučil vrátit návrh do debaty ve druhém čtení.

Pozměňovací návrh zavádějící do novely povinný podíl českých potravin v obchodech předložila skupina dvou desítek poslanců napříč politickým spektrem. Kdyby byl návrh schválen, na pultech by muselo být již od příštího roku nejméně 55 procent potravin z Česka. Následně by se měl tento podíl zvyšovat o pět procentních bodů každý rok až na 85 procent. Hospodářská komora to označila za nepřípustný zásah do podnikání.

"Smlouva o fungování Evropské unie v článku 34 jasně uvádí, že množstevní omezení dovozu, jakož i veškerá opatření s rovnocenným účinkem, jsou mezi členskými státy zakázána. Předložený návrh jasně porušuje pravidla jednotného trhu Evropské unie," sdělil prezident komory Vladimír Dlouhý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy