Hříšná Bellucci a drsný Craig. Nový James Bond je tady

Kultura Kultura
22. 7. 2015 10:13
Podívejte se na nový trailer k čtyřiadvacáté bondovce Spectre, která vstoupí do českých kin 6. listopadu.
Trailer k filmu Spectre | Video: YouTube

VideoJames Bond je zpět! Agent 007 bude v novém dobrodružství rozplétat tajemné nitky spiknutí, které ho dovedou až k záhadné organizaci Spectre usilující o jeho život.

Nový trailer přeskakuje mezi Londýnem, Římem a Mexikem, nechybějí v něm automobilové honičky, dramatické pohledy Daniela Craiga a sexappeal Moniky Bellucci jako nejstarší Bond girl v celé historii této dobrodružné série. V závěru temného a dějově velmi matoucího traileru se ukáže i hlavní záporák, kterého si zahrál Christoph Waltz.

Spectre režíroval Sam Mendes, který se nechal slyšet, že třetí bondovku již nenatočí a raději se bude opět věnovat divadlu.

 

Právě se děje

před 52 minutami

Hodnota veřejných zakázek loni stoupla na 715 miliard korun

Hodnota veřejných zakázek loni meziročně vzrostla o 5,5 procenta na 715 miliard korun. Její podíl na HDP meziročně vzrostl o 0,87 procentního bodu na 12,65 procenta. Vyplývá to z výroční zprávy ministerstva pro místní rozvoj (MMR), kterou v pondělí projedná vláda.

"Ačkoliv byl ekonomický vývoj České republiky v roce 2020 negativně poznamenán epidemií covidu-19, samotný rozsah trhu veřejných zakázek významně zasažen nebyl. Jde zřejmě o důsledek faktu, že výdaje na nákupy od externích subjektů byly ve veřejných rozpočtech naplánovány na podzim 2019. Tedy ještě v situaci, kdy žádná epidemie v České republice nebyla a ani nebyla předpokládána," uvádí MMR ve své zprávě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy