Harrison Ford: Pokračování Blade Runnera má nejlepší scénář, jaký jsem kdy četl

mad
20. 9. 2017 6:00
Tvůrci sci-fi snímku Blade Runner 2049, který je pokračováním kultovní jedničky (1982), v novém videu slibují, že chystaný film bude opravdu vynikající. V krátké ukázce je snímek popsán jako dílo génia. „Poslal jsem scénář Harrisonu Fordovi a on řekl: "Tohle je nejlepší scénář, jaký jsem kdy četl," říká v medailonku výkonný producent Ridley Scott. „Je to podobně barevná paleta, ale v rukou jiného malíře," popisuje své filmové dílo režisér Denis Villeneuve (Zmizení, Příchozí). V hlavních rolích se objeví Harrison Ford, Ryan Gosling, Jared Leto nebo Robin Wrightová. Jak se snímek vydařil, se diváci dozvědí 5. října.
Trailer k filmu Blade Runner 2049 | Video: Falcon
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Obránce Jeřábek dal v KHL dva góly a byl strůjcem výhry Podolsku

Jakub Jeřábek se po dvou letech opět zapsal v Kontinentální hokejové lize mezi střelce. Obránce, který se v létě vrátil ze zámoří do Viťazu Podolsk, se v domácím utkání s Čerepovcem trefil hned dvakrát, připsal si i asistenci a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Na jediný gól poražených přihrál další český bek Libor Šulák.

Brankář Marek Langhamer dlouho držel čisté konto a naději Chabarovsku na vítězství v Minsku, ale tři vteřiny před koncem prodloužení mu vstřelil jediný gól zápasu Kanaďan Marc-Andre Gragnani. Český brankář předtím zneškodnil 17 střel domácích hráčů.

před 7 hodinami

Americká centrální banka snížila základní úrok o čtvrt procenta

Americká centrální banka (Fed) dnes podle očekávání snížila svou základní úrokovou sazbu o čtvrt procentního bodu do rozpětí 1,75 až 2,00 procenta. Snaží se tak podpořit ekonomiku Spojených států, která se potýká s negativními důsledky slabšího globálního hospodářského růstu a obchodní války mezi Washingtonem a Pekingem.

Další zprávy