reklama
 
 

FOTO Připomeňte si atmosféru čtyřicáté filmové školy

4. 8. 2014 7:48
Jubilejní 40. letní filmová škola navštívil rekordní počet filmových fanoušků. Podívejte se.

Fotogalerie - Rekordní počet 6247 návštěvníků zavítal na jubilejní 40. ročník Letní filmové školy (LFŠ), která v sobotu večer skončila v Uherském Hradišti. Loni se na filmovém festivalu akreditovalo 5100 lidí.

Přehlídka od předešlého víkendu nabídla takřka 280 filmů a desítky doprovodných akcí, výstav, koncertů, divadelních představení či přednášek. Do Uherského Hradiště se sjeli příznivci filmu z celé republiky i ze zahraničí.

Filmy byly promítány v šesti sálech a dvou letních kinech rozmístěných po celém Uherském Hradišti. Například projekce v letním kině ve Smetanových sadech každý večer navštívilo 400 až 600 diváků a na Masarykově náměstí až 2000 diváků.

"Vzhledem k celkové rozmanitosti programu i následnému diváckému zájmu se LFŠ dostala na hranici svých možností a kapacit. Množství plně obsazených projekcí bylo letos naprosto výjimečné a pro celý tým festivalu je tento nebývalý zájem velkou dramaturgickou i produkční výzvou do budoucna," komentoval dnes vysokou návštěvnost hlavní dramaturg LFŠ Jan Jílek.

autor: Dominik Hejbal | 4. 8. 2014 7:48

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama