Foto: Kidmanovou vzrušují zločinci. V Cannes zachraňuje Paperboye

Foto: Kidmanovou vzrušují zločinci. V Cannes zachraňuje Paperboye
Nicole Kidman
Nicole Kidman, Macy Gray
Nicole Kidman
Nicole Kidman, John Cusack
Foto: Reuters
Kultura Kultura
24. 5. 2012 18:49

Soutěžní snímek Paperboy v Cannes zachraňuje výkon Nicole Kidmanové v roli zblázněné, neurotické ženské. Letí na chlapy bručící ve vězení - a čím horší za sebou mají zločin, tím lépe. Vystřihuje si články z černé kroniky, posílá jim dopisy. Nakonec je schopná chodit na návštěvy v krátké sukni, aby tam svému milovanému vězni ukazovala kalhotky. Role Charlotte Bless je podle kritiků tou nejlepší, kterou Kidmanová natočila od filmu Zemřít pro (To die for). Zřejmě se tak vžila do role, že i pro focení v Cannes si vzala křiklavě rudé přiléhavé šaty.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Rusko je ochotné prodloužit odzbrojovací smlouvu s USA bez podmínek

Ruská federace je připravena bez jakýchkoliv podmínek a diskusí prodloužit smlouvu se Spojenými státy o omezení strategických útočných zbraní (START). Prohlásil to ve čtvrtek prezident Vladimir Putin při poradě o vojenských záležitostech.

Smlouva START, jejíž obnovenou podobu podepsali v roce 2010 v Praze prezidenti USA a Ruska Barack Obama a Dmitrij Medveděv, je poslední platnou odzbrojovací smlouvu mezi oběma jadernými velmocemi. Platnost smlouvy vyprší 5. února 2021, může být ale prodloužena o pět let. "Rusko je připraveno neprodleně, co možná nejrychleji, do konce letošního roku, bez jakýchkoliv předběžných podmínek smlouvu prodloužit," prohlásil Putin podle agentury Interfax.

Zdroj: ČTK
Další zprávy