Fila: Režisérce zamítli kontroverzní film o islámu. Teď vrací úder bizárem s Duškem

Kamil Fila Jakub Zuzánek Kamil Fila, Jakub Zuzánek
10. 7. 2021 7:33
U nového českého filmu Mstitel musí divák přijmout velkou dávku bizáru, aby se bavil. Děj je téměř nepopsatelný a vznikl trochu jako pomsta režisérky Lucie Klein Svobody a jejího manžela Petra, říká kritik Kamil Fila. Snímek je nesmírně nápaditý a vynalézavý, ale scénky na sebe moc nenavazují a na to, že jde o komedii, není moc vtipný, tvrdí mimo jiné Fila ve videorecenzi.
Zabiják Kamila Fily - Mstitel | Video: Kamil Fila, Jakub Zuzánek
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Slovenská policie podle médií pořídila odposlechy ze schůzek Fica ke kauzám stíhaných bývalých vysokých úředníků

Slovenská policie prostřednictvím odposlechů a kamerových záznamů zaznamenala schůzky šéfa opozičních sociálních demokratů (Směr-SD) Roberta Fica, exministra vnitra Roberta Kaliňáka a dalších osob, na kterých hovořili i o případech stíhaných bývalých vysokých úředníků z dob vládnutí Ficovy strany. Napsaly to portál Aktuality.sk a list Denník N na svém webu. Fico v reakci uvedl, že prokuratura musí být v důkazní nouzi, když odposlouchává lídra opozice.

Média v souvislosti se zmíněnými odposlechy a s odvoláním na vyjádření prokuratury uvedla, že odposlechy a jejich přepisy potvrzují snahy vícero osob z prostředí politiky, podnikání a advokacie ovlivňovat stíhání nejzávažnějších kauz, diskreditovat elitní vyšetřovatele a prokurátory.

Schůzek se podle Denníku N zúčastnili kromě Fica a někdejšího místopředsedy Směru-SD Kaliňáka i známý advokát Marek Para, dále právník a syn stíhaného policejního exprezidenta Tibora Gašpara a otec dalšího stíhaného podnikatele Norberta Bödöra.

Další zprávy