Tajemství úspěchu Pavlíny z Masterchefa. Nově se hra s nenávistí může vymstít

Čtvrtá řada reality show MasterChef Česko přichází s dalším principem, který má udržet diváckou pozornost. „A to je cílené vyvolávání nenávisti,“ myslí si filmový kritik Kamil Fila.
Podívejte se na videorecenzi kulinářské reality show MasterChef Česko. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

"Mnoho lidí, kteří pořad sledují, nenávidí soutěžící Pavlínu, o které si myslí, že jí porota nadržuje a přeceňuje ji," říká Fila. Tvrdí, že TV Nova, která pořad vysílá, Pavlínu používá jako nástroj k udržení divácké pozornosti.

Pokud by televize podle kritika nechala tuto soutěžící v posledním díle vyhrát, hazarduje se sledovaností případné další řady této kulinářské reality show.

 

Právě se děje

před 53 minutami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy