Tajemství úspěchu Pavlíny z Masterchefa. Nově se hra s nenávistí může vymstít

Kamil Fila Blahoslav Baťa Kamil Fila, Blahoslav Baťa
1. 11. 2020 8:00
Čtvrtá řada reality show MasterChef Česko přichází s dalším principem, který má udržet diváckou pozornost. „A to je cílené vyvolávání nenávisti,“ myslí si filmový kritik Kamil Fila.
Podívejte se na videorecenzi kulinářské reality show MasterChef Česko. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa

"Mnoho lidí, kteří pořad sledují, nenávidí soutěžící Pavlínu, o které si myslí, že jí porota nadržuje a přeceňuje ji," říká Fila. Tvrdí, že TV Nova, která pořad vysílá, Pavlínu používá jako nástroj k udržení divácké pozornosti.

Pokud by televize podle kritika nechala tuto soutěžící v posledním díle vyhrát, hazarduje se sledovaností případné další řady této kulinářské reality show.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Čínská CITIC prodala svůj podíl 55,8 procenta v mediální společnosti Médea druhému akcionáři Jaromíru Soukupovi. Cenu a podmínky nezveřejnila.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Počet obětí po záplavách a sesuvech půdy v Indii vystoupil na 160

V Indii v pondělí začaly masivní odklízecí práce po monzunovém dešti, který převážně na západě země vyvolal záplavy a sesuvy půdy. Ty podle agentury AFP nepřežilo více než 159 lidí. Údaje o obětech ale nejsou jednotné - místní úřady, na které se odvolává agentura Reuters, uvádějí přes 160 mrtvých.

V nejvíce zasažených státech Maháráštra, Góa, Telangana a Karnátaka muselo být evakuováno přes 250 000 lidí.

Vláda státu Maháráštra oznámila, že záplavy nepřežilo nejméně 149 lidí, dalších 64 se stále pohřešuje. Podle představitelů tohoto západoindického státu je nepravděpodobné, že jsou stále naživu, protože jsou v troskách uvězněni déle než tři dny. Záchranáři se nemohli rychle dostat k nejvíce zasaženým vesnicím, rozvodněné řeky a sesuvy půdy odřízly příjezdové cesty. Ve vesnici Talije, která leží asi 180 kilometrů od Bombaje, byla pozastavena pátrací akce po 17 nezvěstných.

Zdroj: ČTK
Další zprávy