Fila: Miliardář Epstein choval nezletilé dívky, ty líčí svá sexuální zneužití

Kamil Fila Blahoslav Baťa Kamil Fila, Blahoslav Baťa
30. 5. 2020 6:39
Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina je dokumentární minisérie o americkém miliardáři, který byl usvědčen jako sexuální predátor a nakonec dle vyšetřovatelů spáchal ve vězení sebevraždu. Ukazuje, že v případě sexuálního zneužívání nejde jen o sex, ale také schéma zneužívání moci, říká kritik Kamil Fila.
Nechutně bohatý: Moc a zvrhlost Jeffreyho Epsteina je dokumentární seriál o nechvalně známém miliardáři, který zneužíval nezletilé dívky. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

Aktualizováno před 26 minutami

V domově důchodců v Unhošti hořelo, hasiči evakuovali přes 100 lidí

Hasiči v sobotu v podvečer vyjížděli k požáru v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Hořelo v prostorách, kde je kadeřnictví. Hasiči z budovy evakuovali přes 100 lidí - 87 seniorů a 16 zaměstnanců. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů. Po uhašení požáru a odvětrání se klienti i personál mohli do domova vrátit, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel.

Událost byla hlášena kolem 17:15. Oheň podle mluvčího zcela zachvátil kadeřnictví, které je součástí areálu. "Požár se nerozšířil, ale byly zakouřené chodby. Kvůli tomu byla nutná evakuace," uvedl Gabriel.

Domov je v centru města, kvůli zásahu byla zastavena doprava. Po necelé půlhodině se hasičům podařilo dostat plameny pod kontrolu a po 18:45 oheň zcela uhasili. Ve 20:00 zásah ukončili, na místě zůstali jen vyšetřovatelé. Co bylo příčinou požáru, zatím není známo.

Další zprávy