Fila: Dokument o Maradonovi je jako gangsterka. Diváci fandí a dojímají se

Kamil Fila Kamil Fila
20. 7. 2019 7:01
Kina začala promítat dokumentární film Asifa Kapadii o vzestupu a pádu fotbalisty Diega Maradony. Působí jako hraný, v kině při něm lidé projevují emoce, tvrdí kritik Kamil Fila. Podle něj v biografu málokterý dokument obstojí tak dobře.
Kamil Fila recenzuje film o Maradonovi, který od čtvrtka promítají kina. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 29 minutami

FIA vyhlásila osobností roku zesnulého Laudu

Mezinárodní automobilová federace (FIA) vyhlásila osobností roku trojnásobného mistra světa formule 1 Nikiho Laudu, který v květnu v 70 letech zemřel. Legendární Rakušan působil do své smrti ve funkci šéfa dozorčí rady stáje Mercedes.

Pilot Mercedesu Lewis Hamilton na slavnostním večeru v Paříži převzal šestou trofej pro šampiona F1. Už pouze jedna mu schází k vyrovnání rekordní bilance Němce Michaela Schumachera. "Byl to zatím nejlepší rok v mé kariéře. Jsem pyšný na to, co jsme s týmem dokázali," uvedl britský jezdec, který letos vyhrál jedenáct Velkých cen a nasbíral rekordní počet bodů (413).

Nováčkem roku byl zvolen thajský pilot formule 1 Alexander Albon, který skončil v šampionátu osmý. V japonské Grand Prix mu o jedno místo unikly premiérové stupně vítězů.

Ocenění za akci roku přisoudili fanoušci Nizozemci Maxi Verstappenovi za souboj s monacký jezdcem Charlesem Leclercem z Ferrari ve Velké ceně Británie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy