Chystá se "pokračování" kultovní komedie Big Lebowski? Představitel Jesuse natáčí nový film

mad
18. 8. 2016 16:42
Zdroje blízké natáčení filmu Going Places, ve kterém hraje John Turturro, uvádějí, že se může jednat o spin-off kultovní komedie Big Lebowski (1998), píše deník The Guardian. Turturro si ve filmu bratří Coenů zahrál bowlingového soupeře týmu, který vedl Jeffrey "The Dude" "Lebowski". Going Places mělo být remakem francouzské krimi komedie Buzíci (1974). Turturro však již delší dobu vyjadřoval zájem, aby se jeho postava sexuálního devianta Jesuse Quintany objevila v dalším filmu. V právě natáčeném snímku Coeni nefigurují, podle The Guardianu však herec pravděpodobně má jejich požehnání, a to vzhledem k jejich opakované filmové spolupráci.
Jesus na bowlingu
Jesus na bowlingu | Foto: Gramercy Pictures
 

Právě se děje

před 43 minutami

Někdo nastražil výbušninu do vozu severoirské policistky, podezřelá je Nová IRA

V Severním Irsku někdo nastražil bombu do automobilu policistky ve městě Dungiven nedaleko Londonderry. Policejní služba Severního Irska (PSNI) dnes uvedla, že bomba byla ve voze před domem policistky pracující na částečný úvazek objevena v pondělí a v noci na dnešek byla zneškodněna. Policie z činu podezírá radikály ze skupiny Nová IRA.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Volný má zaplatit pokutu za lednovou potyčku na plénu, potvrdila sněmovna

Nezařazený poslanec Lubomír Volný (Volný blok) má zaplatit pokutu, kterou mu uložil mandátový a imunitní výbor kvůli lednové potyčce přímo na plénu. Postih v úterý potvrdila sněmovna hlasy 89 ze 105 přítomných členů, poslancovo odvolání tak odmítla. Volný má uhradit podle verdiktu výboru z poloviny února jeden měsíční poslanecký plat, tedy zhruba 90 800 korun.

Volný uvedl, že disciplinární řízení proti němu bylo politicky motivované a nezákonné. Sněmovnu nařkl z toho, že poruší zákon, pokud odvolání odmítne. Nezařazený poslanec přečetl na plénu zdůvodnění odvolání, jak je zpracovala jeho právní zástupkyně. Volného návrh, aby sněmovna konstatovala nulitu rozhodnutí imunitního výboru, dolní komora odmítla.

Zdroj: ČTK
Další zprávy