Chystá se "pokračování" kultovní komedie Big Lebowski? Představitel Jesuse natáčí nový film

mad
18. 8. 2016 16:42
Zdroje blízké natáčení filmu Going Places, ve kterém hraje John Turturro, uvádějí, že se může jednat o spin-off kultovní komedie Big Lebowski (1998), píše deník The Guardian. Turturro si ve filmu bratří Coenů zahrál bowlingového soupeře týmu, který vedl Jeffrey "The Dude" "Lebowski". Going Places mělo být remakem francouzské krimi komedie Buzíci (1974). Turturro však již delší dobu vyjadřoval zájem, aby se jeho postava sexuálního devianta Jesuse Quintany objevila v dalším filmu. V právě natáčeném snímku Coeni nefigurují, podle The Guardianu však herec pravděpodobně má jejich požehnání, a to vzhledem k jejich opakované filmové spolupráci.
Jesus na bowlingu
Jesus na bowlingu | Foto: Gramercy Pictures
 

Právě se děje

před 3 hodinami

Armáda USA po incidentu pozastavila letecký výcvik Saúdů na Floridě

Americké velení dnes pozastavilo letecký výcvik saúdskoarabských vojenských studentů na třech floridských základnách. O opatření, které se týká 300 frekventantů, informoval média představitel armády Clay Doss. Důvodem je incident z minulého týdne, kde saúdskoarabský student na základně Pensacola zabil tři lidi.

Pachatelem, který se na základně účastnil výcviku, byl jednadvacetiletý příslušník saúdskoarabského letectva Muhammad Šamrání. Zasahovali proti němu policisté i vojáci a nakonec se jim podařilo ho zlikvidovat. Kromě tří mrtvých si útok vyžádal také osm zraněných. Motivy činu jsou dosud neznámé.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

USA, Kanada a Mexiko se dohodly na nové podobě obchodní smlouvy

Spojené státy, Kanada a Mexiko se dohodly na upravené podobě nové severoamerické dohody o volném obchodu. Diplomatičtí zástupci dnes dohodu podepsali v Mexiku, smlouvu však ještě musejí ratifikovat zákonodárci všech tří zúčastněných zemí. Upravená dohoda má podporu Bílého domu i amerických demokratů, kteří mají většinu ve Sněmovně reprezentantů USA a kteří požadovali změny oproti původní podobě smlouvy sjednané administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa už v loňském roce.

Demokratická šéfka Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiová dnes uvedla, že upravená dohoda je nesrovnatelně lepší než původní plán Trumpovy administrativy z loňského roku. Dodala, že úpravy zahrnují například přísnější pravidla pro trh práce a ochranu životního prostředí.

Trump sám dnes zdůraznil, že nová obchodní dohoda bude pro Spojené státy "skvělá". "Bude to nejlepší a nejdůležitější obchodní dohoda, jakou kdy USA uzavřely," prohlásil. "Konečně skončí naše nejhorší obchodní dohoda, NAFTA," dodal prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy