Depp a Verbinski dotáhli Lone Rangera k traileru

Kultura Kultura
3. 10. 2012 14:40
Podívejte se na první ukázku a fotografie
Johnny Depp (vlevo) a Armie Hammer.
Johnny Depp (vlevo) a Armie Hammer. | Foto: MSN

Praha - Úspěšná trojka z Pirátů z Karibiku - Johnny Depp (Temné stíny, Rumový deník), režisér Gore Verbinski (Rango) a producent Jerry Bruckheimer - má zřejmě se svým nejnovějším projektem The Lone Ranger nejhorší za sebou. Film přestává obestírat tajemství a obcházet strašidlo "prokletého filmu", který nejde dokončit, protože studio zastavilo přísun dalších financí do překročeného megarozpočtu. 

Britský server MSN zveřejnil nové fotografie a k dispozici je také první teaser. A tak se zdá, že Disney snímek dotlačí do kin. Česká premiéra je už naplánovaná na 4. července 2013.

Remake mimo Ameriku naprosto neznámého seriálového příběhu o samozvaném texaském strážci zákona se škraboškou na tváři (Arnie Hammer) a jeho příteli, indiánu Tontovi (Depp), měl ovšem namále, protože Disney nechtěl dovolit další kasovní propadák. The Lone Ranger měl rozpínající se rozpočet, který se zřejmě podařilo zastavit zhruba na hranici 300 milionů dolarů. Gigantická suma je už ovšem vydaná, a proto nezbývá než počkat do příštího roku na obchodní výsledek.

Nejlepší předpoklady na úspěch Lone Rangera podpoří v dalších rolích Tom Wilkinson, Helena Bonham Carterová (Harry Potter a Relikvie smrti) nebo William Fichtner (seriál Útěk z vězení). Scénář k Lone Rangerovi napsali Ted Elliott (Piráti z Karibiku), Justin Haythe (Nouzový východ) a Terry Rossio (Déjà Vu).

 

 

 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

Salačův tým zvolil stejnou strategii jako ve třetím tréninku, vyjel na použitých pneumatikách. "Jen abych si to objel a zjistil, jaké jsou podmínky na trati a jak funguje tlak na té teplotě, jaká zrovna je. Pak jsme dali nové pneumatiky, první kolo jsem měl docela dobře rozjeté, ale pak jsem dostal highsider, tím to kolo pro mě skončilo," popsal.

Ve druhém si prožil totéž. "Bylo ještě rychlejší, ale bohužel jsem dostal další highsider a vyjel jsem mimo track limits. To kolo jsem dojel, myslím si, že i čas by stačil na postup do Q2. Když jsem najížděl do posledního kola, měl jsem dobrý pocit, že to vyjde, ale zase tam byla žlutá vlajka," uvedl. "Kvalifikaci jsme tedy opět prokaučovali, ale myslím si, že není nic ztraceného. Jsem tady hodně silný, dovedu jet rychle sám, to je důležité. Už se těším na zítřejší závod, bude to stíhací jízda," dodal Salač.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

Moto2: 1. R. Fernández (Šp./Kalex) 1:36,264, 2. Lowes (Brit./Kalex) -0,351, 3. A. Fernández (Šp./Kalex) -0,524.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy