Fila: Český film Daria o zlých farmaceutických společnostech je nádherný guláš

Kamil Fila Kamil Fila
1. 2. 2020 8:32
Nový český film Daria od režiséra Matěje Pichlera míchá žánry. Komplikovaný děj vypráví o tajemné ženě a zlých farmaceutických společnostech. Snímek nekompromisně útočí na divákovy smysly a určitý typ diváka se navíc bude bavit i jeho nedostatky, tvrdí filmový kritik Kamil Fila.
Kamil Fila recenzuje film Daria. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 11 minutami

V bavorských Alpách našli záchranáři mrtvého Čecha

Pátrací oddíly horské služby, policie a hasičů našly dnes dopoledne v bavorských Alpách v okrese Garmisch-Partenkirchen mrtvého 51letého českého horolezce, který byl od neděle nezvěstný. Informovala o tom dnes podle agentury DPA policie. Tělo záchranáři našli mezi vrcholy Klammspitze a Brunnenkopf v nadmořské výšce 1550 metrů.

Policie dostala v noci z neděle na pondělí hlášení, že se český horolezec nevrátil z túry. Na pátrání se kvůli komplikovanému terénu kromě horských záchranářů podílel i hasičský dron a dva policejní vrtulníky. Dohromady se do pátrání zapojilo 23 mužů.

Policie zatím neví, jak horolezec zahynul, a nyní případ vyšetřuje. Muž nebyl k zastižení na telefonu od nedělních 15:45. Svůj osobní automobil nechal zaparkovaný v lokalitě Sägertal.

Další zprávy