Bale si zahraje Ferrariho ve vytouženém filmu Michaela Manna

mad
24. 8. 2015 15:56
Americký herec Christian Bale přijal roli Enza Ferrariho, zakladatele slavné automobilky. Režírovat bude Michael Mann, natáčení začne příští rok.
Foto: Reuters

PrahaChristian Bale kývl na roli automobilového magnáta Enza Ferrariho v chystaném filmu režiséra Michaela Manna, informoval Hollywood Reporter.

Životopisné drama zatím nemá název a natáčení je naplánováno na léto příštího roku. Mann se snažil projekt realizovat téměř 15 let a nějakou dobu na něm pracoval se Sydneym Pollackem.

Snímek se odehrává v roce 1957, kdy došlo k nehodě v závodu, při němž zahynul řidič, spolujezdec a několik diváků. Ferrari byl coby výrobce pneumatik obžalován a souzen.

Christian Bale a Michael Mann spolu již spolupracovali, a to na snímku Veřejní nepřátelé (2009). Režisér naposledy natočil Hackera (2015), který byl velkým kasovním propadákem. Bale se objevil na plátnech kin v prosinci 2014, kdy měl premiéru snímek Exodus: Bohové a králové.

Premiéra snímku o Enzovi Ferrarim zatím nebyla stanovena.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně

Nejméně 20 mrtvých si vyžádala série výbuchů na vojenské základně u města Bata v Rovníkové Guineji. Další stovky lidí byly podle médií zraněny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy