reklama
 
 

Chris Pratt podepsal smlouvu na pokračování Jurského světa

17. 6. 2015
Americký herec Chris Pratt již uzavřel smlouvu na pokračování filmu režiséra Colina Trevorrowa, snímek za první víkend utržil přes půl miliardy dolarů.

PrahaJurský svět láme v kinech rekordy a za první víkend utržil celosvětově přes 512 milionů dolarů. Stal se tak prvním filmem v historii, který tak vysokou částku získal za premiérový víkend.

Hlavní roli v Jurském světě, který je pokračováním Jurského parku režiséra Stevena Spielberga ztvárnil 35letý Chris Pratt. Ten si získal popularitu v akční sci-fi Strážci Galaxie (2014) podle stejnojmenného komiksu.

V rozhovoru pro Entertainment Weekly potvrdil, že podepsal smlouvu na pokračování filmu. V humorném duchu řekl, že ho mají na "38 filmů nebo tak něco", čímž naznačil, že sequelů může být více.

Zatím není jasné, kdo by další film režíroval, ale vzhledem k obrovským tržbám je pokračování jisté. Režisér filmu Colin Trevorrow v rozhovoru pro The Empire v roce 2014 řekl, že film točil tak, aby bylo možné navázat a že se s producenty o sequelech mluvilo dost: "Chtěli jsme vytvořit něco, co nebude tak nahodilé a epizodické. Něco, co má potenciál, aby se z toho postupně stala série, která by vytvořila celistvý příběh."

autor: mad | 17. 6. 2015

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama