Český úspěch na Emmy: Vyhlašování jsem prospal, děti jsou dnes křehčí, říká režisér

Děti jsou dnes křehčí, přenáší si problémy do on-line světa, internetové zločiny jsou neadekvátně trestané. Seriál je o kyberšikaně a o tom, kam až to může zajít. Vyhlašování Emmy jsem prospal, říká režisér Pavel Soukup. Český internetový projekt #martyisdead získal mezinárodní cenu Emmy v kategorii krátkých seriálů. Stal se tak prvním českým seriálem, který tuto televizní sošku dostal.
Děti jsou dnes křehčí, přenáší si problémy do online světa, internetové zločiny jsou neadekvátně trestané, říká režisér seriálu #martyisdead Soukup. | Video: DVTV, Daniela Drtinová
 

Právě se děje

před 41 minutami

Biker Cink si v Novém Městě zopakoval čtvrté místo z úvodu SP

Biker Ondřej Cink dojel v závodě Světového poháru v cross country v Novém Městě na Moravě čtvrtý, stejně jako před týdnem v úvodu seriálu v německém Albstadtu. S velkým náskokem dnes zvítězil Brit Thomas Pidcock.

Cink se na domácí trati držel od začátku v popředí, a přestože se mu vzdalovaly medailové pozice a jel dlouho osamocený, dokázal udržet cenné čtvrté místo. Na Pidcocka měl ztrátu přesně dvou minut.

před 57 minutami

Vrtulník zasahoval u nehody na dálnici D11. Úsek už je průjezdný

Nákladní vůz najel odpoledne na 51. kilometru dálnice D11 ve směru na Prahu do vozidla silničářů. Při nehodě utrpěl jeden silničář zranění, na místě zasahoval vrtulník. Dálnice byla v místě nehody asi 30 minut uzavřena, řekla mluvčí hasičů Dagmar Zemanová. Provoz byl obnoven před 17:00.

Auto silničáře při nehodě podle Zemanové srazilo. Nehoda se stala krátce po 16:00. Pětatřicetiletý muž utrpěl středně těžká zranění nohou a hlavy, letecky byl po ošetření převezen do královéhradecké nemocnice, řekla mluvčí záchranářů Petra Homolová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy