Český úspěch na Emmy: Vyhlašování jsem prospal, děti jsou dnes křehčí, říká režisér

DVTV Daniela Drtinová DVTV, Daniela Drtinová
25. 11. 2020 14:51
Děti jsou dnes křehčí, přenáší si problémy do on-line světa, internetové zločiny jsou neadekvátně trestané. Seriál je o kyberšikaně a o tom, kam až to může zajít. Vyhlašování Emmy jsem prospal, říká režisér Pavel Soukup. Český internetový projekt #martyisdead získal mezinárodní cenu Emmy v kategorii krátkých seriálů. Stal se tak prvním českým seriálem, který tuto televizní sošku dostal.
Děti jsou dnes křehčí, přenáší si problémy do online světa, internetové zločiny jsou neadekvátně trestané, říká režisér seriálu #martyisdead Soukup. | Video: DVTV, Daniela Drtinová
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Šéftrenérem atletické reprezentace po Netscherovi bude Sluka

Nový šéftrenérem české atletické reprezentace byl jmenován Pavel Sluka. Od října ve funkci nahradí jiného bývalého tyčkaře Jana Netschera, který ji opustil v květnu po necelých dvou letech. Sluka dosud zastával post vedoucího sportovního úseku atletického svazu a byl u postupu českého týmu zpět do Superligy mistrovství Evropy družstev v Kluži i na olympijských hrách v Tokiu.

před 13 minutami

Slovenský prokurátor zrušil stíhání dvou novinářů

Slovenský prokurátor v úterý zrušil stíhání dvou novinářů z Denníku N, obviněných z vyzrazení utajované informace v článku z roku 2018, oznámil mluvčí prokuratury.

Zdroj: ČTK
Další zprávy