Cameron Diaz s Kate Upton obraly prvního Avengera o miliony

Kultura Kultura
28. 4. 2014 10:19
Americká kina opanovala komedie Jedna za všechny o pomstě nevěrnému manželovi.
Jedna za všechny.
Jedna za všechny. | Foto: Cinemart

Praha - Protože Amazing Spider-Man 2 zatím nenavštívil americká kina, mohly tam o víkendu kralovat Cameron Diaz s Kate Upton v komedii Jedna za všechny.

Kritiky nepříliš chválená taškařice si z USA odnesla krásných 25 milionů a dalších 20 ze zbytku světa. Čtyřicetimilionový rozpočet se tedy brzy zaplatí a režisér Nick Cassavetes se může radovat.

Podívejte se na ukázku z filmu Jedna za všechny s Kate Upton na pláži.
Podívejte se na ukázku z filmu Jedna za všechny s Kate Upton na pláži. | Video:

Důvod k radosti má i druhý Captain America. Celosvětově nastřádal už 650 milionů, z toho 225 z USA. Tento víkend, v pořadí čtvrtý, si připsal 16 milionů.

14 milionů vydělala nábožensky mířená dramedie Heaven is for Real a podobnou sumu si odneslo i animované Rio 2.

Doupě, poslední dokončený film Paula Walkera, otevírá na necelých deseti milionech, což je třetina rozpočtu.

Transcendence vyškemrala pouhé čtyři miliony a tržby z celého světa se přehoupli přes padesátku. Pro snímek, jenž stál dvakrát tolik, žádná sláva.

 

Právě se děje

před 26 minutami

Děčín bude mít nové vedení, Hroudu nahradí Anděl z ANO

Nová koalice na magistrátu v Děčíně ve čtvrtek podepsala koaliční smlouvu. ANO, Piráti, ODS, Změna pro Děčín a Volba pro Děčín budou mít v zastupitelstvu 15 hlasů z 27. Dosud řídí město v červnu odvolaný primátor Jaroslav Hrouda (ANO). V nové koalici ho nahradí jeho náměstek Jiří Anděl (ANO).

Na čtvrtek bylo naplánované zasedání zastupitelstva. Spekulovalo se o návrhu nového vedení, Hrouda však ve středu odpoledne zasedání zrušil. Zdůvodnil to zhoršenou epidemickou situací. Zastupitelé se ve čtvrtek ale sešli a před společenským domem Střelnice, kde se běžně zasedání konají, podepsali koaliční smlouvu a žádost o svolání mimořádného zastupitelstva. Konat by se podle Anděla mělo do tří týdnů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy