Diskuse k článku: Bond zaútočil na britská kina. Slavnostní premiéry se zúčastnil i princ William s Kate

Inter Milán jasně vyhrál souboj o druhé místo v Sassuolu

Fotbalisté Interu Milán v přímém souboji o druhé místo zvítězili v 9. kole italské ligy na hřišti Sassuola 3:0. Oba týmy ztrácejí dva body na vedoucí AC Milán, soupeř pražské Sparty v Evropské lize má k dobru nedělní zápas s Fiorentinou.

Inter otevřel skóre ve čtvrté minutě zásluhou Alexise Sáncheze. O deset minut později hosté zvýšili po vlastní brance Vlada Chirichese. Po hodině hry stanovil konečný výsledek Roberto Gagliardini.

Sassuolo prohrálo v ligové sezoně poprvé, zatímco tým trenéra Antonia Conteho bodoval v pátém kole po sobě. V Serii A zůstávají neporaženi jen AC Milán a mistr posledních devíti sezon Juventus Turín.