Fila: Podivnější než Freddie Mercury. Herec ve filmu dokonale zpodobnil zpěváka Queen

Kamil Fila Kamil Fila
31. 10. 2018 17:43
Film Bohemian Rhapsody, který zítra začnou promítat česká kina, je konvenčním snímkem o britské skupině Queen a zpěvákovi Freddiem Mercurym. Diváci se dozvědí málo o jeho mládí, téma sexuální promiskuity je upozaděné, shrnuje kritik Kamil Fila.
Film Bohemian Rhapsody začnou kina promítat tento čtvrtek. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 20 minutami

Na východě Ukrajiny byl zastřelen voják, další tři utrpěli zranění

Jeden ukrajinský voják byl zabit a další tři utrpěli zranění při sobotním ostřelování pozic vládních vojsk v Donbasu na východě Ukrajiny "ozbrojenými uskupeními Ruské federace" z minometů a dalších zbraní, uvedl v neděli na své internetové stránce list Ukrajinska pravda s odvoláním na komuniké velení ukrajinské armády. Podle něj "ruská okupační vojska" v sobotu desetkrát porušila příměří, v neděli zatím jednou.

Separatisté v neděli naopak obvinili ukrajinskou armádu, že během uplynulých 24 hodin dvanáctkrát porušila dohodnuté příměří ostřelováním vsí ovládaných povstalci. O případných ztrátách se povstalecká agentura DAN nezmínila.

V pondělí se v Paříži mají poprvé setkat prezidenti Ruska a Ukrajiny Vladimir Putin a Volodymyr Zelenskyj, aby za účasti německé kancléřky Angely Merkelové a francouzského prezidenta Emmanuela Macrona jednali o míru v Donbasu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy