Ben Affleck nebude režírovat nového Batmana. Masku netopýřího muže ale nesundá

mad
31. 1. 2017 16:13
Ben Affleck nebude režírovat nový film o Batmanovi. Netopýřího muže však ztvární a je i spoluautorem scénáře. Herec uvedl, že by nebylo možné skloubit režisérský i herecký post tak, aby byl s výsledkem spokojen.
Batman vs. Superman
Batman vs. Superman | Foto: Warner Bros.

Ben Affleck se rozhodl nerežírovat snímek The Batman, informoval server Variety.

Stále ale platí, že si Affleck zahraje postavu Batmana. V prohlášení k situaci herec napsal: "Ztvárnění této role ode mě vyžaduje soustředěnost, zanícení a co nejlepší výkon. Ukázalo se, že nemůžu dělat obě práce na úrovni, kterou vyžadují."

Informoval, že k rozhodnutí došel společně se studiem Warner Bros. Nyní se bude hledat náhrada. "Zůstávám projektu velmi oddaný a těším se, že jej přivedu k životu pro fanoušky po celém světě," dodal Affleck.

Podle dostupných zdrojů došlo k rozhodnutí na základě toho, co je pro snímek nejlepší. Nemá tak nic společného s faktem, že Affleckův poslední režijní počin Pod rouškou noci se stal velkým kasovním propadákem.

Novým režisérem by se mohl stát Matt Reeves, jehož Válka o planetu opic dorazí do kin letos v létě.

Affleck dotočil scény s Batmanem pro snímek Liga spravedlnosti, který má premiéru v listopadu. Nyní se může začít připravovat na roli netopýřího muže v samostatném snímku The Batman, ke kterému napsal scénář spolu s Geoffem Johnsonem.

Premiéra filmu zatím nebyla přesně stanovena.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Evropská komise chce investovat do obnovy unijních ekonomik 750 miliard eur

Evropská komise chce do obnovy unijních ekonomik zasažených koronavirovou krizí dát 750 miliard eur (20 bilionů Kč), jež si chce vypůjčit. Půl bilionu eur budou přímé platby, 250 miliard bude ve formě úvěrů.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

Strážníci získají nárok na odchodné, rozhodla Sněmovna

O nároku na odchodné strážníků ve středu rozhodla Sněmovna, která zároveň odmítla senátní úpravy podmínek odchodného i zmírnění požadavků na vzdělání strážníků. Poslaneckou předlohu, která také zpřesňuje část oprávnění a postupů strážníků, nyní dostane k podpisu prezident Miloš Zeman. Zpřísní navíc podmínky bezúhonnosti strážníků a přidá podporu a propagaci extremistických hnutí k důvodům, které vedou ke ztrátě spolehlivosti.

Na odchodné z obecních rozpočtů budou mít nárok strážníci ve věku nad 50 let, kteří vykonávali tuto práci nejméně 15 let a splnili by i další zákonné podmínky. Základní odchodné bude činit jeden měsíční plat. V závislosti na počtu odpracovaných let nad 15letou hranici by strážníci mohli získat až šestinásobek svého měsíčního platu. Podobně je odchodné upraveno u zdravotnických záchranářů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy