Batman si vyřizuje účty se Supermanem v epickém traileru

Kultura Kultura
12. 7. 2015 10:31
Podívejte se na téměř čtyřminutový trailer k filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti, který proti sobě svede dvě slavné komiksové postavy.
Batman v Superman: Dawn of Justice - Comic-Con Trailer | Video: YouTube

Video – Na Comic-Conu v americkém San Diegu představili zástupci DC Comics a Warner Brothers svůj trhák na příští rok, film Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti. V téměř čtyřminutovém traileru nechybějí ikononické komiksové postavy jako Wonder Woman, Lex Luthor, Generál Zod a autoři si neodpustili ani narážku na Jokera.

Režie se ujal devětačtyřicetiletý Zack Snyder, který má s adaptací komiksů bohaté zkušenosti, natočil například Strážce nebo Muže z oceli. V hlavních rolích se představí Ben Affleck, Henry Cavill a Amy Adams.

Film bude mít premiéru na jaře příštího roku

 

Právě se děje

před 11 minutami

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Schválil to parlament

Skotsko bude první zemí, která poskytne všem ženám bezplatný přístup k vložkám, tamponům a dalším potřebám pro intimní hygienu. Příslušný zákon dnes jednomyslně schválil místní parlament, informoval list The Scotsman. Podle odhadů by mělo opatření vyjít na 9,7 milionu liber ročně (285 milionů Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy