Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli je komerčním propadákem

mad
27. 12. 2016 17:28
Film Rogue One: Star Wars Story vede druhý víkend po sobě žebříček nejnavštěvovanějších filmů v USA. Snímek utržil přes víkend 64 milionů dolarů, což je propad o necelých 60 procent. Na druhé příčce je animovaný film Zpívej s 35 miliony, následuje sci-fi Pasažéři s necelými 15 miliony dolary, což je při rozpočtu 110 milionů dolarů velmi slabý start. Větším propadákem je videoherní adaptace Assassin's Creed, která utržila pouhých 10 milionů dolarů. Snímek provázely velmi kritické ohlasy recenzentů a tržbám nepomohli ani Michael Fassbender a Marion Cotillardová v hlavních rolích. Rozpočet snímku činí 125 milionů dolarů. V Česku má premiéru 29. prosince.
Michael Fassbender jako asasín v 15. století
Michael Fassbender jako asasín v 15. století | Foto: Cinemart
 

Právě se děje

před 22 minutami

Sedm lidí zemřelo při explozi v čínské továrně na pyrotechniku

Sedm lidí zemřelo a 13 dalších bylo raněno při explozi v továrně na zábavní pyrotechniku v centrální čínské provincii Chu-nan. Informovala o tom dnes agentura AP.

Správa města Liou-jang uvedla, že výbuch nastal ve středu ráno a že výroba byla nelegální. Tým sestavený k vyšetření neštěstí vyslýchá zadržené manažery podniku. Ve čtvrtek byla ve městě pozastavena výroba veškeré zábavní pyrotechniky.

Podobné incidenty nejsou v Číně výjimkou. Přibývá jich zejména před oslavami nového lunárního roku, které nadcházející rok připadají na 25. ledna.

Další zprávy