Asgard je v ohrožení, Thorovo kladivo napadrť a Hulk se zlobí, láká první ukázka na Thor: Ragnarok

mad
11. 4. 2017 12:46
Zdroj foto: Marvel Zdroj foto: Marvel
První ukázka k třetímu dílu Thora s podtitulem Ragnarok ukazuje gladiátorský souboj dvou hrdinů. Thor (Chris Hemsworth) přijde o své mocné kladivo Mjölnir, padne do zajetí a musí v aréně porazit Hulka (Mark Ruffalo). Zároveň čelí hrozbě, která se chystá zničit jeho rodný Asgard. Hlavní zápornou postavu jménem Hela ztvárnila Cate Blanchettová. Ve videu se také krátce mihne Thorův adoptivní bratr Loki v podání Toma Hiddlestona a Heimdall Idrise Elby, který tentokrát nemá své zlaté brnění. Režisérem filmu je Novozélanďan Taika Waititi (Hon na pačlověky). Snímek dorazí do českých kin 26. října.
Podívejte se na trailer k filmu Thor: Ragnarok | Video: Marvel
 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy