Affleck má před Batmanem vraždit v thrilleru Accountant

Kultura Kultura
2. 10. 2014 17:10
Americký herec Ben Affleck jedná o nové roli. Vyjednává se studiem Warner Bros. o roli nájemného zabijáka.
Ben Affleck ve filmu Zmizelá.
Ben Affleck ve filmu Zmizelá. | Foto: Cinemart

Praha – Do českých kin právě vstupuje thriller Zmizelá, ve které má Ben Affleck hlavní roli. V roce 2016 se objeví na stříbrném plátně ve velmi diskutovaném filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, kde se stane Batmanem.

Server Variety přinesl informaci, že herec nyní jedná o hlavní roli v akčním thrilleru Accountant (Účetní). Scénář napsal nováček Bill Dubuque, jehož právnické drama Soudce s Robertem Downeym Jr. vstoupí do českých kin 23. října.

Podívejte se na oficiální trailer filmu Zmizelá (Gone Girl) od Davida Finchera.
Podívejte se na oficiální trailer filmu Zmizelá (Gone Girl) od Davida Finchera. | Video:

Chystaný film Accountant studia Warner Bros. bude vyprávět o účetním, který si přivydělává jako nájemný zabiják. Režisérem by podle dosavadních informací mohl být Gavin O’Connor, který režíroval oceňované drama Warrior (2011) z prostředí MMA zápasů.

Projekt stagnuje již několik let a až nyní ho studio oživilo. Byla s ním spojována jména jako Will Smith, režisérem měl být měl Mel Gibson. Affleck bude brzy režírovat drama Live by Night, kde bude zároveň hrát.

Do kin by mělo dorazit v říjnu 2016, takže prostor na roli ve snímku Accountant Affleck pravděpodobně nalezne. Nyní herec zamíří zpět do Detroitu na natáčení Batmana, a to jakmile dokončí promo kampaň ke Zmizelé.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Odložení OH v Tokiu přijde organizátory na 1,9 miliardy dolarů

Odložení olympijských her v Tokiu kvůli koronavirové pandemii bude pro pořadatele představovat dodatečné náklady ve výši zhruba 1,9 miliardy dolarů (41,6 miliardy korun). Uvedla to japonská média s odkazem na své zdroje v organizačním výboru.

Pořadatelé už dříve sdělili, že upravený rozpočet olympijských her zveřejní v prosinci po sečtení dodatečných nákladů. Původně se počítalo s tím, že gigantická sportovní akce bude stát zhruba 13 miliard dolarů (284 miliard korun). Mezinárodní olympijský výbor a japonské vláda musely kvůli globální zdravotní situaci odložit OH plánované na letošní léto na 23. července až 8. srpna 2021.

Dodatečné náklady organizátorů zahrnují mimo jiné platby za zablokování stadionů a dalších sportovišť pro nový termín, náklady na dopravu či zaplacení pracovníků. Nejsou v nich však započítány prostředky na plánovaná opatření proti šíření koronaviru, která by měla uhradit japonská vláda.

Alespoň část dodatečných nákladů hodlají pořadatelé pokrýt úspornými opatřeními v 52 oblastech ve výši zhruba 283 milionů dolarů (6,5 miliardy korun), jež představili v říjnu. Organizátoři chtějí mimo jiné snížit počet funkcionářů na hrách, menší mají být výdaje na výzdobu sportovišť, nepočítá se s ceremoniály v olympijské vesnici a před slavnostním zahájením. Mělo by se ušetřit na dopravě využitím menšího počtu vozidel.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy