V českém muzikálu na motivy filmu Rocky ztvární titulní roli Kryštof Michal

ČTK ČTK
2. 11. 2016 16:00
Muzikál na motivy kultovního filmu Rocky bude mít premiéru 3. března příštího roku na scéně pražského Kongresového centra. V roli Rockyho Balboy, kterého v oscarovém snímku ztvárnil Sylvester Stallone, se objeví Kryštof Michal v alternaci s Janem Křížem a Peterem O. Pechou. Autorem českých textů je Michael Prostějovský, známý z domácích verzí muzikálů Jesus Christ Superstar nebo Evita. Muzikál Rocky měl světovou premiéru 18. listopadu 2012 v hamburském divadle Operettenhaus a sklidil pozitivní recenze. Na základě německého úspěchu byl v dubnu 2014 uveden na newyorské Broadwayi a získal cenu Tony za originální scénografii. Režií českého zpracování je pověřen německý režisér Christoph Drewitz.
Rocky.
Rocky. | Foto: MGM
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Pekhartův gól rozhodl o výhře fotbalistů Legie v Poznani

Český útočník Tomáš Pekhart skóroval v prvním kole polské ligy po koronavirové pauze a zařídil fotbalistům Legie Varšava výhru 1:0 v Poznani. Vedoucí celek tabulky díky jeho gólu ze 17. minuty udržel osmibodový náskok před gliwickými obhájci titulu.

Bývalý reprezentant Pekhart se v Ekstraklase trefil po únorovém přestupu z Las Palmas podruhé. Čtyři dny po 31. narozeninách snadno doklepl do opuštěné branky míč, který se k němu snesl po nedorozumění domácího gólmana se spoluhráči.

Zdroj: ČTK
Další zprávy