Sandeva: Makedonie ve mně zůstane. Natáčení v Srbsku bylo riziko, bála jsem se reakcí

Michael Rozsypal Michael Rozsypal
3. 4. 2022 15:39
„Když se do Makedonie vrátím, připomenu si, odkud jsem a kde jsou moje kořeny. Oba rodiče jsou Makedonci, takže i výchovu mám balkánskou. V rodinném bistru pořád pomáhám, tam nikoho nezajímá, že jdu z role do role,” říká s nadsázkou herečka Sara Sandeva, která loni natáčela v Srbsku velkorozpočtový seriál Nečistá krev a k vidění je například i v muzikálu Kouř v Divadle Na Fidlovačce.
Když se do Makedonie vrátím, připomenu si, odkud jsem a kde mám kořeny. Oba rodiče jsou Makedonci, takže i výchovu mám balkánskou, říká herečka. | Video: Michael Rozsypal
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Soud EU zamítl žalobu Agrofertu na Evropský parlament, firma chtěla tajné dokumenty o Babišovi

Tribunál Evropské unie zamítl žalobu holdingu Agrofert na Evropský parlament. Firma se žalobou chtěla domoci přístupu k dokumentům týkajícím se rezoluce o střetu zájmů bývalého premiéra Andreje Babiše.

Agrofert požadoval poskytnutí závěrečné auditní zprávy Evropské komise a dopisu, který kvůli střetu zájmů poslala Babišovi. Soud dospěl k závěru, že Evropský parlament řádně odůvodnil utajení dopisu a že část zprávy už zveřejnila samotná komise.

Zdroj: ČTK
Další zprávy