Klepl: Lidi jsou na herce podráždění, řeknou, ať jde k lopatě. Chci hrát vážnou roli

Mám strach, že už jsem zapomněl, jaké je to hrát pro diváky, covid byl náraz do zdi. Točíme live streamy, ale není to jako divadlo, říká herec Bohumil Klepl. Mám pocit, že jsem zradil sám sebe jako umělec, netvořím velké role, vycházím sám ze sebe. Měl jsem ale ambice být hodnotným hercem. Každý komik se trochu lituje, že by chtěl hrát vážné role, věřím, že to ještě přijde, dodává.
Mám strach, že už jsem zapomněl, jaké je to hrát pro diváky, divadlo mi chybí. Covid byl náraz do zdi. Každý komik by chtěl hrát velkou vážnou roli. | Video: DVTV, Martin Veselovský
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Kandidát na ministra zahraničí Kulhánek jednal s Babišem, sdělil mu své priority

Kandidát na ministra zahraničních věcí Jakub Kulhánek (ČSSD) ve čtvrtek ráno zhruba 45 minut jednal na úřadu vlády s premiérem Andrejem Babišem (ANO). Své priority v úřadu chce nejdřív sdělit předsedovi vlády, řekl při příchodu. Po jednání s Babišem se novinářům vyhnul. Odpoledne Kulhánka na zámku v Lánech přijme prezident Miloš Zeman.

"Jak jsem se vyjadřoval pro média už předtím, nejdříve si chci promluvit s panem premiérem a s panem prezidentem," řekl Kulhánek. Náměstek ministra vnitra Kulhánek je druhou volbou vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) na ministra zahraničí, když se v úterý do čela úřadu odmítl vrátit Lubomír Zaorálek (ČSSD).

Zdroj: ČTK
Další zprávy