Darth Vader je zpátky. Trailer na nové Star Wars oficiálně potvrdil návrat temného pána ze Sithu

Kultura Kultura
12. 8. 2016 10:34
Nový trailer k připravovanému snímku Rogue One poprvé oficiálně odhalil, že se v něm objeví i fanoušky milovaný Darth Vader. Záblesk jeho masky na konci dvouminutové ukázky tak potvrdil teorie, které se kolem prvního samostatného filmu Star Wars tvořily. Snímek Rogue One: Star Wars Story vypráví příběh mezi III. a IV. epizodou o skupině povstalců, kteří se snaží získat plány k Hvězdě smrti. Titulní roli ztvární dvaatřicetiletá Britka Felicity Jones, která hrála například v oscarovém životopisném dramatu Teorie všeho nebo v historické komedii Vrtěti ženou. Nové Hvězdné války režíruje podle scénáře Garyho Whitta Angličan Gareth Edwards. Premiéra snímku je naplánována na 12. prosince
Video: Disney
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Indičtí policisté zastřelili podezřelé ze znásilnění a vraždy

Indičtí policisté zastřelili čtveřici mužů podezřelých ze znásilnění a vraždy 27leté veterinářky. Muži se pokusili během rekonstrukce na místě, kde se čin minulý týden odehrál, policisty odzbrojit a utéct. Ti ale zahájili palbu. Dva policisté jsou zranění. Informoval o tom dnes zpravodajský server BBC.

Spálené tělo veterinářky bylo nalezeno minulý čtvrtek pod silničním nadjezdem ve vesnici nedaleko města Hajdarábád. Podle policie byla oběť před smrtí zřejmě hromadně znásilněna, nicméně kvůli špatnému stavu jejího těla to lze jen těžko ověřit. Policie zatkla čtyři podezřelé a dočasně postavila mimo služby tři policisty, kteří podle rodiny oběti nereagovali dostatečně rychle poté, co byla veterinářka nahlášena jako nezvěstná.

Zdroj: ČTK
Další zprávy