Craig se zranil u natáčení nové bondovky. Už je po operaci

ČTK ČTK
Aktualizováno 6. 4. 2015 20:50
Britský herec se zranil při filmování akčních scén v Mexiku. Filmová produkce však ujistila fanoušky filmu, že Craig film dokončí.
Foto: Reuters

Londýn - Zatím poslední představitel Jamese Bonda Daniel Craig utrpěl při natáčení nového dílu zranění a o velikonočních svátcích podstoupil operaci kolena. Uvedla to dnes agentura AP s odvoláním na producenty připravované nové bondovky s názvem Spectre.

Britský herec se zranil při filmování akčních scén v Mexiku. Společnost Eon Productions dnes ujistila, že Craig film dokončí. Je dohodnuto, že se objeví 22. dubna, na kdy se plánuje pokračování natáčení v anglických studiích Pinewood.

Pro sedmačtyřicetiletého Craiga se jedná o čtvrtou bondovku. Před ním se v roli slavného agenta a svůdce žen vystřídali především Sean Connery, Roger Moore a Pierce Brosnan.

V bondovce Spectre, v pořadí už čtyřiadvacáté, si hlavní ženské postavy zahrají Léa Seydouxová a Monica Bellucciová. Role zloducha připadla Davu Bautistovi. Filmový štáb v čele s režisérem Samem Mendesem počítá s tím, že v kinech se film objeví v listopadu.

Ukázka z filmu Spectre | Video: YouTube
 

Právě se děje

Další zprávy