Ostrava hýřila barvami. Kdo zazářil nejvíc?

Ostrava hýřila barvami. Kdo zazářil nejvíc?
The Flaming Lips
The Flaming Lips
The Flaming Lips
The Flaming Lips
Foto: Colours of Ostrava 2012
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
16. 7. 2012 12:47

Jedenáctý ročník Colours of Ostrava pokračoval ve své objevitelské činnosti, a představil tak širšímu publiku mimo jiné několik ikon alternativní scény. Strhující show předvedli například The Flaming Lips nebo zpěvačka Janelle Monáe, naopak dojem z headlinerů Alanis Morissette nebo Bobbyho McFerrina byl přinejmenším rozpačitý.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Další zprávy