Ostrava hýřila barvami. Kdo zazářil nejvíc?

Ostrava hýřila barvami. Kdo zazářil nejvíc?
The Flaming Lips
The Flaming Lips
The Flaming Lips
The Flaming Lips
Foto: Colours of Ostrava 2012
Aktuálně.cz Aktuálně.cz
16. 7. 2012 12:47

Jedenáctý ročník Colours of Ostrava pokračoval ve své objevitelské činnosti, a představil tak širšímu publiku mimo jiné několik ikon alternativní scény. Strhující show předvedli například The Flaming Lips nebo zpěvačka Janelle Monáe, naopak dojem z headlinerů Alanis Morissette nebo Bobbyho McFerrina byl přinejmenším rozpačitý.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy