reklama
 
 

Chestera si vzali démoni, o kterých tak často zpíval, vzkázali fanouškům zbylí členové Linkin Park

25. 7. 2017
Po třech dnech mlčení se k sebevraždě frontmana Linkin Park Chestera Benningtona vyjádřili jeho přátelé z kapely. Fanouškům na webu vzkázali, že zpěváka za mikrofonem nikdo nenahradí. Potvrdili také, že ho dohnali jeho "démoni".

Budoucnost numetalové kapely Linkin Park je po smrti zpěváka Chestera Benningtona nejistá. Po třech dnech mlčení a truchlení se k situaci vyjádřili zbylí členové, kteří poděkovali za podporu a vyjádřenou účast.

"Zbylo tu po tobě místo, které nikdo nikdy nemůže zaplnit. Tvůj bouřlivý, vtipný, ctižádostivý a milý hlas nám už teď chybí," napsala kapela v prohlášení.

"Snažíme se nezapomínat, že démoni, kteří si tě vzali k sobě, byli součástí toho všeho. Právě o nich jsi tak často zpíval a díky tomu si tě tolik fanoušků zamilovalo. Nebojácně jsi je pojmenoval, a tak jsi nás spojil. Měl jsi to největší srdce a měl jsi ho na dlani."

Linkin Park, kteří na příští týden chystali start turné, dále vzkázali, že Bennington před sebevraždou mluvil o společných plánech.

"Netušíme, jak bude vypadat budoucnost kapely. Ale víme, že díky tobě jsme žili lepší životy, za což ti děkujeme," napsali v prohlášení.

V ten den by měl narozeniny Chris Cornell

Bennington se oběsil doma v Los Angeles za pomoci opasku v den, kdy by oslavil 53. narozeniny jeho dobrý kamarád Chris Cornell ze Soundgarden. Ten si vzal stejnou cestou život letos v květnu. Bennington na Twitteru poté zveřejnil vzkaz, který mu napsal. 

Frontman Linkin Park jako dítě prožil zneužívání a později bojoval se závislostí na drogách a alkoholu. Zanechal po sobě šest dětí. Tři měl s aktuální partnerkou Talindou. 

Kapela na svém webu zveřejnila také kontakty na nejrůznější linky bezpečí a krizová centra, jež by mohly být k užitku všem, kteří se potýkají se stejnými problémy jako Chester Bennington.

Zpěvák Linkin Park se oběsil. Chester Bennington už v minulosti o sebevraždě uvažoval. | Video: Reuters |  01:01

autoři: AFP, Hana Slívová | 25. 7. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama