Bude nejen Rocky VI., ale i Rambo IV.

bleskově, ČTK
5. 11. 2005 16:25
Los Angeles - Pouhé dva týdny poté, co stárnoucí akční hrdina Sylvester Stallone (59) oznámil, že v příštím roce se opět objeví v boxerském ringu, aby natočil již šestý díl úspěšné filmové epopeje Rocky, připravil svým fanouškům další překvapení.

Už počtvrté se chce objevit před kamerami v roli vietnamského veterána Ramba! "Všechno už je domluveno," říká Ben Nedivi, mluvčí produkční společnosti Millennium Films, která bude projekt realizovat. "S natáčením začneme ihned po dokončení Rockyho VI. a nový Rambo má být

Scénář ještě není hotový, ví se jen, že dnes už notně zestárlý válečný vysloužilec John Rambo v něm zachrání mladou dívku, jež se dostala do spárů brutálních únosců. Náklady na jeho výrobu jsou stanoveny na 50 milionů dolarů.

První Rambo přišel do kin v roce 1982 a zatím poslední o šest let později. Spolu s pěti díly Rockyho patří k nejúspěšnějším filmařským počinům herce a scenáristy Sylvestera Stallona a dodnes vynesl svým tvůrcům zisk ve výši půl miliardy euro.

 

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy