Batmanův nepřítel Joker bude mít vlastní film z produkce Martina Scorseseho

mad
23. 8. 2017 17:44
Společnosti Warner Bros a DC se chystají natočit film z komiksového universa Batmana, jehož protagonistou bude superhrdinův úhlavní nepřítel Joker. Server Deadline informoval, že režisérem má být Todd Phillips (trilogie Pařba ve Vegas), který spolu se Scottem Silverem (8. míle) také napíše scénář. Snímek má produkovat Martin Scorsese a Jokera si zahraje nový herec. Nevrátí se tedy Jared Leto, jenž se role zhostil v Sebevražedném oddílu. Film se má odehrávat v Gotham City na počátku 80. let a inspiraci si vezme ze slavných Scorseseho projektů jako Taxikář nebo Zuřící býk. Vyprávět má drsný a realistický kriminální příběh.Termín premiéry zatím není známý.
Foto: DC Comics
 

Právě se děje

před 36 minutami

Promořování populace je riskantní, neumím si ho představit, nesouhlasí s Prymulou premiér

Premiér Andrej Babiš (ANO) nesouhlasím s názorem náměstka ministra zdravotnictví Romana Prymuly, že pokud se podaří ochránit rizikové skupiny, měla by velká část zdravé populace nemoc Covid-19 prodělat nebo se s ní setkat. Babiš dnes Radiožurnálu řekl, že taková myšlenka je riskantní a neumí si to představit. Zdůraznil, že Česko jde cestou tzv. chytré karantény.

Prymula v rozhovoru pro DVTV uvedl, že názor na promořenost společnosti změnil poté, co Čína poskytuje nekorektní a zřejmě vyfabulovaná data o počtu lidí nakažených novým typem koronaviru. Babiš řekl, že s aktuálním názorem bývalého šéfa Ústředního krizového štábu nesouhlasí. "Je to velice riskantní. Neumím si to představit. My jdeme cestou chytré karantény," řekl Radiožurnálu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy