Herečka Barbora Poláková se vrací s klipem Po válce. Je natočený pozpátku a láká na novou desku

Kultura Kultura
9. 11. 2017 8:48
Zpěvačka a herečka Barbora Poláková připravuje nové, v pořadí druhé album, z nějž nyní představila ukázku. Písnička Po válce popisuje situaci po rozchodu. "V refrénu se zpívá Čas není, což připomíná, jak se ve vztazích cyklíme v různých vzorcích a nejsme schopní udělat krok dál. Zároveň se dotýkám existence různých astrálních světů, což ale nemyslím nijak ezotericky. Spíš, že se může dít víc věcí zároveň v několika rovinách," říká Poláková. Klip, který se svou kapelou natočila v lese, se celý odehrává pozpátku. Do videa Poláková zapracovala tehdejší nabídku práce, kvůli které si měla ostříhat vlasy. Z projektu sice sešlo, nicméně idea ostříhání se před kamerou zůstala. Album vyjde v březnu.
Video: YouTube / Barbora Poláková
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Brankář Šeda prodloužil s Mladou Boleslaví smlouvu do roku 2021

Fotbalový brankář Jan Šeda prodloužil v Mladé Boleslavi smlouvu do června 2021. Čtyřiatřicetiletý gólman už za Středočechy odchytal přes stovku zápasů, o pokračování spolupráce se zkušenou oporou klub informoval na svém webu.

"Je to zkušený brankář, který v Mladé Boleslavi opakovaně pomohl klubu v těžkých situacích a dnes by už měl být tím správným mentorem pro naše mladé brankáře v áčku i béčku a svými zkušenostmi by jim měl pomáhat ve sportovním růstu na prvoligovou úroveň," uvedl prezident klubu Josef Dufek. "Nová smlouva je pro mě samozřejmě pocta a nad jejím podepsáním jsem se nemusel dvakrát rozmýšlet. Věřím, že předvedu ještě spoustu dobrých výkonů," prohlásil Šeda.

V nejvyšší české soutěži odchytal za středočeský celek 118 ligových zápasů. V aktuálním ročníku zasáhl do 15 utkání, ve zbylých deseti dostal přednost třiadvacetiletý Jan Stejskal. "Je pravda, že patřím k nejstarším hráčům dnešního týmu, a věřím, že stále mám a budu mít mančaftu co předávat ze svých zkušeností," konstatoval Šeda, který v minulosti hrál za nizozemský Waalwijk a indický tým Goa. Krátce působil i v Teplicích, za něž si ale ligový start nepřipsal.

Šeda je druhým hráčem Mladé Boleslavi, který v nedávné době prodloužil s klubem kontrakt. V polovině května učinil stejný krok kapitán Marek Matějovský. Osmatřicetiletý záložník se momentálně zotavuje z opakované operace achilovky a není jasné, kdy se znovu vrátí do hry.

Další zprávy