Worthington spojí síly se Schwarzeneggerem

Kultura Kultura
25. 7. 2012 12:50
Worthington a Schwarzenegger budou krást

Hollywood - Australský herec Sam Worthington, který na sobe výrazně upozornil v Avatarovi (2009) nebo sci-fi Terminator Salvation (2009) si pravděpodobně zahraje akčním thrilleru Ten (Deset) režiséra Davida Ayera. Ten natočil již dva kvalitní thrillery - v roce 2005 Drsný časy s Christianem Balem a o tři roky později Street kings s Keanu Reevesem. V chystaném thrilleru by se měl objevit po boku Arnolda "Terminatora" Schwarzeneggera.

Thrilleru bude vyprávět o elitním, avšak zkorumpovaném protidrogovém komandu, které okrade drogový kartel o miliony dolarů. Agenti si myslí, že vše zvládli, ale postupně jsou jeden po druhém zabíjeni. Scénář napsal Skip Woods, který za sebou má už X-Men Origins: Wolverine (2009) nebo A-Team (2010).

Schwarzenegger a Worthington si nejspíše zahrají agenty z protidrogového oddělení. Pokud Australan roli přijme, mohlo by to pro něj znamenat zvrat v kariéře. V poslední letech totiž účinkoval v průměrných projektech jako Texaský kat (2011), Muž na hraně (2012) nebo Souboj Titánů (2012). Film byl měl do kin dorazit v roce 2013.

 

Právě se děje

Další zprávy